Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Я перемогла у конкурсі The Bobs у номінації "Найкращий блог українською"

Best Blog UkrainianЗавдяки вашому голосуванню, друзі, мій блог http://bilozerska.livejournal.com переміг на всесвітньому конкурсі блогів і сайтів медіа-активістів The Bobs, організованому Deutsche Welle, у номінації "Найкращий блог українською". Він набрав 46% голосів.

І здобув третє місце у світі (номінація "Найкращий блог") - теж за результатами онлайн-голосування (10% голосів). До речі, блоги українською мовою уперше взяли участь у цьому конкурсі.

Список усіх переможців тут:
https://thebobs.com/ukrainian/category/2013/?only_winners=true

На жаль, у шістьох головних номінаціях, де змагалися між собою представники різних держав, серед переможців немає жодного українського блогу чи проекту. Сподіваюся, наступного року наші результати будуть кращими.

peremoga

Хочу подякувати тим, хто номінував мій блог на цей конкурс,
членам журі, які відібрали його до списку фіналістів,
і, звісно, ж усім, хто голосував за мене і заохочував до цього інших. У першу чергу це: Вікторія Омельченко, Володимир Ущаповський, Кость Зацарний, Тетяна Близнюк, Христина Бевз, Макс К. і багато-багато інших. Всіх, звісно, не знаю і не можу знати поіменно. Але без підтримки нашої неформальної спільноти, у якій я знаходжусь, де мене знають і люблять - нічого б не було.

Дякую, друзі!

P.S. Я вже практично одужала (тьху-тьху...) і тепер, сподіваюся, зможу писати більше і цікавіше. Щоб це все хоч недаремно було.
Tags: конкурс, українофоби, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →