Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Монстрації", або чому програє опозиція

vsyo Бр-р... У Києві пройшла так звана "Монстрація". Огидне явище, вигадане у Росії з метою скомпрометувати людей, що виходять на демонстрації (виставити їх якимись дуриками), докотилося до України.
Натовп молоді на вулицях - у клоунському одязі, з безглуздими гаслами... Звісно, їм здається, що все це прикольно і креативно. Але у цирку ніхто не сміється над жартами клоуна - сміються над ним самим. Навіщо самим виставляти себе клоунами?
Це не "творча опозиція стереотипам" - це зрада усіх тих, хто досі сподівається домогтися чогось виходом на вулиці.

Ці акції принесуть владі значно більше користі, ніж усі ці розкидання моркви і капусти на шляху опозиційних демонстрацій. Ось, дивіться, люди виходять на вулиці. Ці вимагають "Януковича у тюрму", а ці закликають любити сік і питають, почім рубероїд. Однаково.

Єдиний транспарант "монстрів", який мені сподобався - велике гасло "ВСЁ". Актуально.

А ще вчора у Лондоні російський віце-прем’єр Сурков сказав, що "система перемогла опозицію". "Она, наконец, проявила жесткость - долгожданную жесткость! - в отношении к экстремистам. И наконец те, кто считал возможным бить полицейских, понесли заслуженное наказание", - заявив він, вочевидь, маючи на увазі обвинувачених по "болотній" справі.

Сурков сказав правду: система перемогла. Перемогла тому, що лідери опозиції злили протест. Раз у раз, знову і знову, приблизно кожні два місяці вони скликали людей на великі протестні заходи - після яких відпускали їх додому, аж поки протест не видохся, допоки вся пара не пішла у гудок. Замість того, щоб зробити одну пробну акцію, щоб побачити, скільки людей прийде і який у них буде настрій, а потім, після масованої пропаганди, за місяць-два зібрати людей знову, але вже не відпустити їх, а повести на Кремль.

Якщо ти розкрив рот на можновладця, шляху назад тобі вже немає. Маєш продовжувати аж до усунення його від влади. Хоча б із міркувань самозбереження.
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments