Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В СБУ принесли здавати макулатуру і склотару (ФОТО, ВІДЕО)

3

Сьогодні, 30 квітня під стінами СБУ громадська ініціатива "Чорний Комітет" віддячила працівникам спецслужби за переслідування та напад на активістів в Криму. Про це ІА "Поряд з вами" повідомила прес-служба ЧорКому.

В ході акції в СБУ передано подарунок та подяку за те, що їхні працівники своїми безглуздими і смішними діями роблять діяльності організації додатковий розголос і вчергове підсилюють ненависть народу до влади.

"Дивлячись на СБУшників, які на нас напали в Сімферополі, ми помітили, що в них був досить жалюгідний вигляд. Напевно, вони забрали ці листівки для того, щоби здати їх на макулатуру і заробити якихось грошей. Враховуючи, що СБУшники нам допомагають, ми вирішили їм допомогти матеріально. Тому принесли трохи макулатури і пляшки, які вони можуть здати і заробити якихось грошей", - пояснив активіст ЧорКому Богдан Тицький.

Проведенню акції намагався завадити працівник СБУ. Представитись він відмовлявся, штовхав принесений подарунок і постійно намагався зірвати акцію.

Ми висловлюємо чергову щиру подяку цьому СБУшнику, дії якого вчергове показали абсурдність і нелегітимність нинішнього режиму.

Нагадаємо, 27 квітня в Сімферополі працівники СБУ напали на активістів Чорного Комітету Богдана Тицького та Олександра Лазаренка, які приїхали на зустріч з місцевим осередком ЧорКому, і відібрали у них декілька тисяч агітаційних матеріалів та деякі особисті речі.

Також 27-28 квітня СБУшники постійно дзвонили додому активісту Чорного Комітету в Дніпропетровську Андрію Немировському і вимагали, аби він прийшов до них "на розмову".

"Після таких "спецоперацій" мусимо визнати, що СБУ — структура, яка найбільше працює проти Януковича та його режиму і своїми діями наближає кінець цього режиму. За що ми їм щиро дякуємо", - зазначив активіст Богдан Тицький.

Офіційно оформлену подяку було зареєстровано в приймальні громадян СБУ, але подарунок приймати відмовились. Тому активісти Чорного Комітету вишлють його поштою.

ФОТО - Газета по-українськи

1

9

7

4

5

6

8

ВІДЕО:
http://www.radiosvoboda.org/media/video/24972625.html
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PgL0qbbGc5Y
http://www.youtube.com/watch?v=ZJ4ICUeObtA&feature=player_embedded
http://video.intv.ua/video?v=36092
Tags: сбу, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments