Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Глазьєв, Вілкул і "сидіння на двох стільцях"

2_stiltsya Угода про зону вільної торгівлі з Європейським союзом закриває назавжди можливість участі України в Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Про це заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв в ефірі програми "Шустер Live".

«Чому ми повинні говорити за євроінтеграцію чи проти неї? Україна - європейська держава. Ми вибираємо європейські цінності та дружбу з Росією. Наша мета - євроінтеграція», - сказав в ефірі ток-шоу "Шустер Live" віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул. При цьому він підкреслив, що суперечності з Росією нам теж не потрібні. «Це наша братська країна. У нас спільна історія, яка скріплена кров'ю наших дідів в окопах Сталінграда і прапором над Рейхстагом».

Вже вдруге (після репліки про відсутність розуму у наших можновладців) погоджуюся з паном Глазьєвим. Чисту правду сказав, не збрехав.

І з паном Вілкулом я теж згодна, хоча й не личить мені підтримувати міністра уряду Януковича. Але ж він теж правду сказав. Дехто з журналістів зрозумів це так, що він закликає сидіти на двох стільцях, що, в принципі, зараз є неможливим.
Але ж насправді він зовсім інше сказав. Що Україна - європейська держава, і знаходитись повинна у Європі, серед європейських країн. А з Росією - дружити... дружити, дружити... аж до вступу в НАТО включно.
Tags: росія, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments