Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про лікарів, що забули про присягу Гіппократа

Ви знаєте, що мені, м’яко кажучи, не особливо подобається, коли влада і міліція когось переслідують, заводять справи і т.ін. Але ось вам рідкісний випадок, коли я всіляко підтримую їхні справедливі починання.

Міліція відкрила кримінальне провадження по факту ненадання лікарями столичної клініки Healthy&Happy медичної допомоги пораненому чоловіку, який незабаром помер.

Мінздрав перевірить ліцензію клініки, яка відмовилась надати допомогу пораненому чоловіку на Саксаганського .

Була б у мене влада - ця клініка, яка була через дорогу від місця події, втратила б ліцензію миттєво (просто щоб документально підтвердити факт, що вони не лікарі), а потім хтось би надовго сів. Але оскільки у мене влади немає, то від забирання ліцензії клініка, скоріше за все, відкупиться, а всі гріхи спишуть на дівчинку на ресепшені - мовляв, це вона затримала інформацію про пораненого. Але навіть якщо так - хтось же давав цій недолікарці установки не реагувати на звернення звичайних, не платних хворих! От той і має якщо не сісти, то бути позбавленим права займатися лікарською практикою.

Я дуже добре запам’ятала, як два тижні тому лежала з температурою 40, і до мене не йшли лікарі - навіть за гроші. Відмовлялись прийти - і все. І все, що можна було зробити у тій ситуації - викликати швидку, щоб мене завезли кудись в інфекціонку, де невідомо що на ослаблений організм підхопити можна. Я цього не хотіла - і залишилася б зовсім без допомоги, якби раптом не сталося диво - зателефонував знайомий, і мене влаштували до дуже гарної лікарні.
Так от, у тих, що прийти відмовлялися, я б теж дипломи медиків позабирала. Зла я на них дуже.

Причому хтось обов’язково скаже, що винен капіталізм, що недомедиками з клініки на Саксаганського керувала жадоба збагачення... Та нічого подібного. Це відрижка совку. Звідти, а зовсім не від капіталізму, йде хамство і небажання працювати. Бо у цивілізованому капіталістичному світі нормальний лікар з тричі платної клініки прибіжить рятувати пораненого - і заробить цим добре ім’я (і майбутні гроші) собі і клініці.
Tags: медицина
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 37 comments