Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про показушно побожних можновладців

Yanek_hrestitsa Згідно з дослідженням, проведеним Центром Разумкова, лише 17% українців позитивно ставляться до того, коли можновладці публічно демонструють свою релігійність. 38% це дратує.

Мені ось теж це не подобається. Бо коли політик молиться в храмі в оточенні "спеціально відібраних" вірян, а журналісти це знімають, то це показуха. А навіть якби без журналістів - президент, прем’єр чи спікер зі своїми охоронцями і рамками металодетекторів заважали б простим вірянам молитися.

Були часи, коли Президент Віктор Ющенко регулярно відвідував зібрання колекціонерів на Лівому березі. Він приходив туди як приватна особа, з парочкою охоронців, вирішував свої питання і нікому не заважав. Але до храму навіть із тодішніми замашками Ющенка так не прийдеш, бо у храмі інший контингент. Побачивши "обличчя з телевізору", люди накинуться на політика з безліччю прохань. І самі молитися не будуть, і йому не дадуть.

Знаєте, як би я вирішила цю проблему?
Храми - для простих людей. А для найвищих можновладців (президент, прем’єр, спікер, можливо, ще мер столиці і губернатор області) я створила б по молільному приміщенню біля його робочого місця. Захотів помолитися - зайшов, помолився. І ніхто не знає, коли він туди ходить і скільки часу там перебуває. І не пускати у це приміщення журналістів, коли там хтось молиться, бо це приватна справа кожного.
І ніякої показухи.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 31 comments