Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про неіснуючий вибуховий пристрій, досліджений неіснуючим експертом

vybuhovyj_prystrijЗгідно Кримінально-процесуального кодексу України, речовий доказ, яким у справі “Васильківських терористів” є, нібито, саморобний вибуховий пристрій, який було вилучено 22 серпня 2011 року в місті Василькові за адресою Грушевського, 7, – може бути знищений виключно на підставі рішення чи ухвали суду, після закінчення слухання справи, або за постановою слідчого (якби справа була закрита ним).
Речовий доказ є одним з основних аргументів у будь-якій кримінальній справі. Нема доказів – нема і справи.

У справі “Васильківських терористів” основним доказом є саморобний вибуховий пристрій, якого фактично немає. Його було знищено з дозволу начальника слідчого відділу УСБУ в Київській області – пана Кравченка.

Від цього “вибухового” пристрою навіть слідів чи залишків його не залишилось, і жодна особа, крім неіснуючого спеціаліста Устименка (у єдиному реєстрі Міністерства юстиції України немає експерта на прізвище Устименко, який, як вказано в матеріалах кримінальної справи, проводив експертне дослідження “вибухового пристрою”, вилученого у Василькові) в очі його не бачила. Також у матеріалах справи немає навіть фотографії місця, де нібито було знищено той нібито вибуховий пристрій.

Огляд головного речового доказу, перед визнанням його речовим доказом – не проводився взагалі. Оглядався лише чорний пакет, в якому він нібито був, а те, що було насправді в тому пакеті – ніхто ніколи не бачив.

В зв’язку з цим захист обвинувачених готує заяви про кримінальні правопорушення за ознаками статті №365 ККУ, про “Перевищення службових повноважень” стосовно пана Кравченка, який знищив речовий доказ.

Тетяна Близнюк

http://kvp.in.ua/?p=61
Tags: васильківські терористи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments