Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Невигаданий анекдот. Такого ви ще не читали!!!

Це - офіційне повідомлення, що висить зараз на офіційному сайті Київської міської адміністрації і було розіслано прес-службою по всім ЗМІ. ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!

Столичний мер Леонід Черновецький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Тімоті Єрл Барроу. Сторони обговорили загальнополітичний та соціально-економічний розвиток Києва, перспективи співробітництва між столицею України та містами Великобританії. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

Посол подякував Леоніду Черновецькому за його антисемітську діяльність. Своєю чергою мер пообіцяв дедалі активніше та продуктивніше боротись з цим явищем, яке є великою проблемою для всієї європейської спільноти. 

Київський міський голова також запевнив, що уважно ставитиметься до пропозицій не лише вітчизняних, а й закордонних бізнесменів, які мають бажання інвестувати у розвиток міста.

http://kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=98999

Малася на увазі, звичайно, боротьба з антисемітизмом. Прес-секретаря можуть вигнати з роботи.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *
Рівно о 14:30 помилка на сайті КМДА була виправлена (через що у мене в ЖЖ зникло скопійоване з 1-го варіанту обличчя Черновецького). Теперь йому подякували "за боротьбу з антисемітизмом".

Але не тільки я встигла побачити помилку і посміятись з неї:
http://obkom.net.ua/news/2007-07-10/1105.shtml

Tags: кмда, черновецький
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments