Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чи є у Юлії Тимошенко шанс звільнитися до виборів?

Вважаю, що є.
І знаєте, чому?
Тому, що останнім часом щось дуже на неї сильно тиснуть. Не так навіть сильно, як регулярно і безглуздо.
То створили такі умови побачення, щоб вона не могла нормально переговорити з лідерами опозиції. То вікна поміняли, щоб вона рукою прихильникам не махала. То ще щось.
Навіщо це Януковичу?
Щоб вона зізналася в убивстві? Все одно ж не зізнається, незалежно від того, винна чи ні, і не розуміти цього не можна.

Навіщо це Януковичу у той час, коли Європа щосили тисне на нього, вимагаючи звільнення Тимошенко? У такій ситуації навіть у нього мало б вистачити розуму, щоб поступово трохи покращувати умови її утримання, з великим галасом у ЗМІ час від часу робити їй дрібні послаблення у режимі - аби збивати хвилю обурення, не міняючи нічого по суті. Бо по суті для нього важливо лише одне - щоб вона сиділа в тюрмі і не могла балотуватися.

Через цей безглуздий тиск мені й здається, що Юлю можуть порівняно скоро випустити. Згадую історію, як один відомий у націоналістичних колах чоловік провів кілька місяців у СІЗО. Його звинувачували в тому, що він брав участь у бойових діях за межами України. Звісно, постійно вимагали дати покази проти побратимів. Настала весна, яку він з вікна своєї камери навіть побачити не міг. І тут його запрошують у кабінет до опера, там відкрите вікно, у вікно видно зелене листя, тепло - хто сидів, знає, як це впливає на людину. І опер йому каже: "Це твій останній шанс. Підпишеш оце і оце - сьогодні ж вийдеш на волю". Той, звісно, нічого не підписує - і його одразу ж випускають із СІЗО. Наказ про звільнення був вже готовий, не звільнити його не могли - і вирішили востаннє натиснути на психіку, спробувати зламати...

Може, і з Юлею зараз відбувається щось подібне?
Tags: тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments