Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про моє здоров’я і заяву Луценка

Не кажи гоп, поки не перескочиш. Вочевидь, зарано похвалилася я, що почала одужувати.
Минулого понеділка без жодних зрозумілих причин вигнало мені температуру 40, і потрапила я знову до лікарні під крапельниці. На сьогодні температуру збили і вже на ніч відпускають мене додому. Але до повного одужання деякий час ще пройде, тому не дивуйтеся, якщо я час від часу трохи зникатиму, і не ображайтеся, якщо не відповідатиму на коментарі.
Клініка дуже хороша - влаштуватися туди допоміг один гарний френд. Тьху-тьху, одужаю - розповім більше.
Допомога поки що не потрібна, дякувати Богу, все є.

Але я не про власне здоров’я хотіла написати, а про Луценка. На сьогодні він перший і єдиний з відомих політиків, який голосно і чітко заявив про необхідність люстрації всіх силовиків, суддів і прокурорів - це навіть більше, ніж те, про що я кричу вже років зо два.
Як би хто не ставився до попередньої діяльності Луценка на посаді міністра МВС, до його соціалістичного минулого тощо (я сама тоді, можна сказати, розчарувалась у ньому), але зараз - РЕСПЕКТІЩЕ ЧУВАКУ.
Молодець. Кого з політиків я лише не намагалася спровокувати на подібні заяви - не повівся навіть Олег Ярославович Тягнибок. Лише Андрій Парубій сказав мені у коментарі, що вважає необхідним люстрацію міліції за грузинським зразком. А голосну заяву про необхідність повиганяти усе продажне кодло одразу першим зробив Луценко.

Вочевидь, поки на власній шкурі не відчуєш - не зрозумієш, наскільки це важливо. Тут, щоправда, треба пам’ятати, що у різних людей різний поріг терпіння. Комусь, щоб забажати люстрації силовиків, потрібно відсидіти, а комусь і двох обшуків і спостерігання, як без вини саджають інших, вистачить.

Та що там силовики. Я ніколи в житті серйозно не хворіла. А зараз зіштовхнулася з нашими лікарнями - і мені хочеться люструвати усіх відповідальних за медицину і половину медперсоналу. До речі, може, це містика, але я певна, що якщо люструвати силовиків, суддів і прокурорів - і медики працюватимуть краще :)
Tags: луценко, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 29 comments