Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ЦЬОГО ДНЯ 5 РОКІВ ТОМУ. Мєнти лізуть у наші домівки!

Боже мій, яка ж фігня турбувала мене тоді! Що дільничний міліціонер (якого я маю повне право не пустити) може прийти, коли мені цього не хочеться, щоб познайомитися зі мною.
З жиру ми всі тоді бісилися, от що.
Через два роки до влади прийшов Янукович, і менти почали приходити до нас, не питаючи дозволу. А декого ще й забирати з собою.
Все пізнається у порівнянні.


8.04.2008 р. За повідомленням Центру зв’язків з громадськістю МВС України, з лютого по травень на території Подільського району дільничні інспектори поквартирно обходять всі будинки (обійшли вже 20 з гаком тисяч з 67,5 тисяч квартир). При цьому дають свої візитки і різні пам’ятки.

Офіційна мета - налагодження партнерських відносин між міліцією та населенням, отримання інформації про злочинців, виявлення місць збору криміногенних елементів, нелегальних мігрантів тощо. Називають цифри: розкрито 21 злочин, затримано 1 особу, що перебувала в розшуку, зловлено 36 нелегальних мігрантів, поставлено на профілактичний облік 33 особи за насильство в сім’ї, 17 раніше судимих, 11 наркоманів, 9 пияків.

Моя квартира - це моя квартира. Якщо я не порушила закон, до неї мають право заходити лише ті, кого я сама запросила.
Якщо я пустила міліціонера перевіряти своє житло, принижена я. Якщо не пустила - принижений він.

Вони повинні були зробити так: повісити біля кожного будинку на дошці оголошень/розкидати по поштових скриньках/залишити у сек’юріті тощо ці самі візитки і пам’ятки. Щоб люди знали, де і коли приймає дільничний інспектор і як з ним можна терміново зв’язатися. Щоб було куди поскаржитись на сусідів-наркоманів, наприклад.
Міліція повинна працювати, не завдаючи клопоту чесним громадянам.

А ви як вважаєте?
Tags: мєнти, ретроспектива
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Отримали другу дозу

  Доповідаю: вчора вакцинувалися другою дозою. Я та мої батьки. Астра Зенекою (перша доза була у березні Ковішилдом, вони взаємозамінні). Щодо…

 • Героям слава!

  Як і слід було очікувати, Росія дала хабаря керівництву УЄФА (вона завжди роздає хабарі лідерам міжнародних організацій), і ті вимагають внести…

 • Друже Орест...

  Не стало голови Київського крайового братства ОУН-УПА, славної пам'яті, від сьогодні, Друга Ореста Васкула. Це була людина - як столітній дуб.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments