Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Микола Коханівський: Про «притрушених» регіоналок, опозицію і народне повстання

KohanivskyПрочитав заяву Юлії Тимошенко про те, що вона вибачається перед “пострадавшимі жєнщінамі”. Читаю, як Арсеній Яценюк вимагає знайти і покарати провокаторів. І в пам`яті чомусь спливають інші жінки та дівчата – дружини так званих «Васильківських «терористів»… Змарніла Аня Мосійчук, яка вже всі очі виплакала за свого Ігоря… Христина Бевз, яка день і ніч молить Бога за свого Сергія… Ганна Сінькова, яка три місяці відсиділа на Лук’янівці по політичній справі… Її мати Таня Близнюк… Мати Віталія Запорожця… Дружини, сестри, матері катованих-мордованих “тризубівців” та “патріотівців”…

Більшість цих жінок продовжують боротися за Вільну Україну, допомагають, попри всі свої особисті страждання та муки, іншим політрепресованим. І ось саме їх ні пані Юля, ні пан Арсеній жодного разу не пожаліли й не звернулись зі словом підтримки до цих Українок.

З Юлією Володимирівною для мене все зрозуміло: навіщо ж їй комусь допомагати? “Страждальці” від режиму в Україні лише ВОНА та Луценко, всім іншим живеться легко і радісно. Плюс до того ж ну як не підтримати “соціально близьких” постраждалих від «провокаторів» «жєнщін із ПР» . А й справді, що у пані Юлі спільного, приміром, з матір`ю Віталія Запорожця?

А ось з Арсенієм Петровичем все набагато цікавіше… Коли Арсеній Петрович заявляє про чергову “перемогу” опозиції, це ще півбіди. Принаймні, нікому не шкодить. А ось коли закликає до повстання та до революції – оце дивина! Арсенію Петровичу, схаменіться! Повстання та революція – це не “сєніни перемоги” і, тим більше, не притрушена снігом спідничка Горіної. Це стихія, яка стається раптово і несе з собою захоплення повстанцями адміністративних приміщень, жорсткі сутички з міліцією, часом публічні покарання політичних опонентів. Ви до цього закликаєте народ? Якщо так, то чого ж Ви злякались “притрушених” снігом жінок? Після “Всенародного Повстання” ці жінки все одно отримають довгі терміни, позаяк є представницями режиму внутрішньої окупації. Якщо ні, то як Ви бачите повстання і революцію?

ЧИТАТИ ДАЛІ НА САЙТІ ІА "ПОРЯД З ВАМИ" >>>
Tags: коханівський
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments