Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про моркву і вазелін

Yacenyuk-morkva Який же все-таки клінічний боягуз чивокуня.
От я - ні хвилини не вірю у те, що Арсенію вдасться підняти справжнє народне повстання. От не вірю - і все. Бо знаю, що буде: зберуть людей, пройдуть багатотисячним маршем - а далі дотруться про щось і розійдуться.

А чивокуня - вірить, що все буде по-дорослому.
Помітили, яка наполеглива кампанія почалася проти Яценюка? Тут тобі і морква, і капуста, і кроляча шубка - б’ють на низькі інстинкти людей. Ніби в Яценюка більше нема недоліків, крім деякої зовнішньої подібності до симпатичного пухнастого звірятка.
Ні б Януковичу кролячу шапку подарувати.

А яка ніби непомітна, але планомірна кампанія йде у ЗМІ! Як фотограф, я одразу це бачу. Знаєте, побачивши десь у соцмережах фотографію знайомої мені людини, я дуже часто хапаюся за голову: як такий невдалий знімок, де людина на кумедну потвору схожа, можна було публікувати? Мені завжди здається, що це зробили навмисно. Насправді, звісно ж, якщо йдеться про непрофесійних фотографів, це не навмисно - більшість людей якимсь дивовижним чином не бачать різницю між вдалим і невдалим фото. Побачивши людину на фото, вони сприймають лише: "Це Яценюк/Іваненко/Петренко/Сидоров". І все.

Але, незважаючи на таку людську невибагливість, якщо систематично постити чиїсь невдалі знімки, у людей мимоволі відкладається, що ця людина - кумедна потвора.
Це саме постійно роблять з Яценюком. Причому професіонали, а не користувачі соцмереж, які можуть не розуміти, що роблять.
То таке його фото запостять:
http://news.mail.ru/pic/06/42/image12367650_d11630ea51e94c29853eef31b91bc63f.jpg
То таке, зроблене занадто впритул:
http://news.liga.net/upload/resize_cache/iblock/798/380_230_2/798e5edc9f767a8b15925159452d14c9.jpg
Це тільки перше, що підвернулося мені під руку.

Особисто я фотографувала Яценюка безліч разів, у мене є й значно жахливіші його фото. І не тільки його. От, наприклад, коли фотографуєш Тягнибока під час виступу - зовні достатньо привабливого чоловіка - через його своєрідну міміку вдалим виходить в середньому одне фото з десяти. І я чудово розумію, що решта дев’ять - звичайнісінький брак у роботі фотографа, і ніколи їх не публікую. Те саме стосується фотографування усіх людей, навіть Табачника. Бо який би він не був, а фото повинно бути вдалим.

А сьогодні на "Подробностях": "Яценюк извинился перед Дурневым?" (http://podrobnosti.ua/power/2013/03/17/893939.html). І знову витягають на світ Божий ту історію з морквиною, ще й намагаються представити Яценюка людиною, що вибачається перед хамом. А він всього лише написав на своїй сторінці у Фейсбук "Пробачте мене" - у Прощену неділю вибачився перед усіма.

А сказати вам, у чому справжній недолік Арсенія?
Він занадто договороздатний.
Через це я за те, щоб йому щодня дарували - і шубку, і морквину, і капустину. Може, обізлиться нарешті і перестане бути схожим на чемного й вихованого європейського політика. Може, стане таким, що усі затямлять: купив Яценюку морквину - купуй собі вазелін.
А там і повстання.
Tags: яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 84 comments