Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Під МВС принесли "мусорські" баки (ФОТО)

1

Під стінами Міністерства Внутрішніх Справ пройшла акція «Постав крапку на свавіллі міліції!», повідомляє прес-служба Чорного Комітету. Нагодою для неї став Міжнародний день боротьби зі свавіллям правоохоронних органів, який відзначається 15 березня. Організаторами акції були ЧорКом, Комітет Визволення Політв’язнів та активісти Гостинного Двору.
На акцію активісти принесли урни зі сміттям, які, за їхніми словами, стали новим символом української міліції. На смітниках були наклеєні шеврони МВС, СБУ, ДАІ, ДСО, Беркут, Грифон, Барс.

«Ці відра з «мусором» стали символом української міліції. І саме так до МВС ставляться звичайні громадяни - не як до захисників правопорядку, а як до сміття, яке абсолютно не потрібне суспільству. По суті, міліція перетворилась на воєнізоване угрупування Партії регіонів, яке захищає тоталітарний режим», - прокоментував акцію активіст Чорного Комітету Богдан Тицький.

Також активісти перейменували Міністерство Внутрішніх Справ у Міністерство Всеукраїнського Свавілля, встановивши на будівлі відповідну табличку.

Вони наголошують, що це акція попередження. Адже, якщо в МВС не підуть на деполітизацію та реальні реформи структури, то народ почне мститись абсолютно всім міліціонерам за свавілля та безкарність. Приклад Віталія Запорожця є лише одним з прикладів народного бунту, який набирає обертів по всій Україні.

Акцію також підтримали діячі культури (зокрема, Леся Рой), які виступили наприкінці акції.

8

9

7

6

2

3

4

5
Tags: комітет визволення політв’язнів, мєнти, чорний комітет
Subscribe

 • Ріф на волі

  При всіх вадах нашої країни і її керівництва - від корупції зверху донизу до п'ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням…

 • Добровольча капличка

  До Великодня - новий малюнок Ірени Миколів за мотивами книги "Щоденник Нелегального Солдата". Капличка з вівтарем, прикрашеним мінами, була на…

 • Дай, Боже...

  (папір, гелева ручка) * * * Дай, Боже, мудрість відрізнити Своє від того, що хотів. Дай, Боже, мужності не снити Уривками чужих життів. Дай сили…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments