Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Янукович торгує людьми?

Вже було багато міжнародних зустрічей на тему "Україна-ЄС". Але жодного разу, наскільки я пам’ятаю, під час цих зустрічей не йшлося про якісь кредити для України, про те, що Україні спочатку мають за щось заплатити.

А тут - на тобі. Януковичу дають хабаря Україні дають багатомільйонний кредит, але перший транш піде, коли почнуться зрушення у напрямку демократії (у перекладі, вочевидь, коли відпустять Луценка). Другий або третій - коли відпустять Тимошенко.

Чому Юра і Юля, певніше, їхня свобода, з точки зору Європи так дорого коштують - вочевидь, тому, що європейці хочуть з їхньою допомогою прибрати від влади в Україні Януковича, поки він остаточно не заплутався і остаточно не здав Україну Кремлю.

І де, питається, справедливість? Ющенкові, котрий аж пищав, так рвався до Європи, ніколи нічого не пропонували і не обіцяли. Казали: "Ці демократичні перетворення потрібні вам, а не нам" - і все на тому.
А Януковичу і його родині, після того, як він чітко висловив намір здати газову трубу Росії, вже вдруге (після угоди з "Шелл") допомагають фінансово.

З цього висновок: коли хтось погоджується робити щось для когось безкоштовно, з ідейних міркувань, йому ніколи нічого не пропонують. Робиш - ну, роби далі. А пропонують лише тим, хто інакше працюватиме на конкурентів.
Трохи прикро, не знаходите?
Tags: політв’язні, янукович, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 67 comments