Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Футбольний турнір пам’яті Василя Кука (фото)

DSCN9360

23 лютого в м.Києві відбувся VII-й щорічний турнір з міні-футболу на Кубок памяті Героїв. Цьогорічний турнір, в якому традиційно беруть участь молодіжні колективи, команди молодіжних громадських організацій та студентські збірні, був приурочений до сотої річниці від дня народження останнього командира Української Повстанської Армії Василя Кука.

Організаторами змагань виступили молодіжне крило партії УДАР Віталія Кличка, Молодіжний Націоналістичний Конгрес за сприяння Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Змагання зібрали рекордну кількість учасників — близько сотні гравців з 10-и команд зійшлися у протистоянні в залі для міні-футболу. Пристрасті кипіли, як в справжньому професійному футболі, про що говорить рахунок і безкомпромісна боротьба у вирішальних матчах, в яких зійшлися колектив студентів НПУ ім. Драгоманова “Хостел”, команда Києво-Могилянської Академії, “Студентське братство “Дельта ксі” та команда “Пріора”.

У фінал пробилися команда НАУКМА та Студентське братство. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, коли команди йшли нога в ногу — 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4. І лише в другому таймі могилянці забили 3 м’ячі без відповіді, ставши переможцями турніру і отримавши Кубок та іменні грамоти від Управління сім’ї, молоді та спорту. Третє місце посіла команда “Пріора”, гравець якої Андрій Дзюбенко став найкращим бомбардиром змагань, що забив 11 голів.

“Своїм турніром ми пропагуємо здоровий спосіб життя, ми прагнемо, щоб молоде покоління української нації гартувало свій дух, а, як відомо, здоровий дух буде лише в здоровому тілі. Ті наші герої, зокрема і Василь Кук, якому присвячені цьогорічні змагання, не змогли б довго вести свою боротьбу за волю України, якби в молоді роки не загартовували себе спортом. І нам з них треба брати приклад”, - каже голова оргкомітету турніру Сергій Пархоменко.

«В нашій державі через ЗМІ мало часу надається питанню популяризації спорту. Натомість — всюди пропаганда розпусти, споживацького способу життя, реклама алкоголю тощо. У нас на слуху спорт великих досягнень, але практично нічого не робиться для масового спорту, немає рівних можливостей для молоді відвідувати спортивні секції, практично нема гуртків, де можна займатися тим же футболом, боксом, плаванням безкоштовно. Тому ми не обмежимо нашу діяльність проведенням лише Кубку пам’яті героїв. Незабаром розпочнемо всеукраїнську кампанію, спрямовану на боротьбу зі шкідливими звичками і просування здорового способу життя», - наголосив С. Пархоменко.

Сергій Багряний, УІС

DSCN9299

DSCN9310

DSCN9313

DSCN9331

DSCN9348
Tags: мнк, спорт, упа
Subscribe

 • Восьма річниця Майдану

  З Днем Гідності нас усіх! Нинішня річниця, так сталося, супроводжується розмовами про можливу скору повномасштабну війну з Росією або, принаймні,…

 • Інструкторствую в теробороні

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments