Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Не підставляйтеся, як Романова, через якусь "ментовскую"

Усі ми знаємо, хто такі Янукович, Азаров, Табачник і переважна більшість працівників правоохоронних органів.
Але треба вміти висловлюватись про них без матів.
Це не так легко, як видається, але треба якось навчитися.

Приводом, щоб зайвий раз нагадати це, стала свіженька інфа з Росії: на відому опозиційну журналістку Ольгу Романову завели кримінальну справу за статтею "Образа представника влади". Цікаво, що в більшості російських ЗМІ ця новина подана так, що складається враження, ніби справу порушили через те, що Романова розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі фотографію співробітниці поліції, яка курить.

mentovskaya

Деякі блогери дивуються і навіть обурюються: а що такого страшного зробила симпатична мєнтовка і що незаконного в тому, що її сфотографували і виклали фото в Інтернет?
Далеко не всі звернули увагу на нецензурний коментар до фото, зроблений Романовою (на фото його чудово видно).

Хтозна, може, у росіян це слово не вважається образою. Ну, це їм видніше :) Як би там не було, Романова не журиться і збирається використати майбутній суд, щоб потролити владу.

Але я у зв’язку з цією історію ось що хотіла сказати: не треба підставлятися.
Зрозуміло, що на провладну журналістку за таке не завели б справу, цього поста просто б "не помітили". Тобто - класичне вибіркове правосуддя. Але ж Романова сама під нього підставилась. Їй не зламали сайта і не написали це слово від її імені - вона сама його написала.

Невже важко було написати: "Ця невихована співробітниця поліції, яка не дотримується законів, будучи при виконанні, курила у громадському місці й кидала недопалки повз урну" (саме в цьому Романова звинувачує у своєму пості мєнтовку). Тоді мєнтовка отримала б догану, а справу проти Романової, скоріше за все, все одно порушили б, але тоді її б довелося повністю сфабрикувати.
Tags: мєнти, росія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments