Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Прогноз на завтрашній день

Давати прогнози на рік вперед легко. Помилишся – забудеться. На століття, як Нострадамус, – взагалі лафа. Нічим не ризикуєш, а славу провидця маєш.
А наберусь-но я нахабства зробити прогноз на завтрашній день.
Схоже на те, що Юлія Володимирівна завтра піде у відставку. Привід – не дають приватизувати Одеський припортовий завод.

Справжня причина – відмова «регіоналів» підтримати замислені нею зміни до Конституції. Ті, що позбавляють Президента більшості повноважень на користь прем’єра. Згадали, мабуть, що вже раз пішли в неї на поводу і прийняли Закон про Кабмін. Гадали, Янукович отримає більше повноважень як прем’єр-міністр – а він взагалі посади позбувся, ще й отримав перевибори ВР.

Голова політради ПР Азаров уже заявив, що Україна має бути президентсько-парламентською республікою з технічним урядом «минимум лет на десять». Схоже на домовленість (недарма Ющенко двічі літав до Донецьку) – Ющенко сильний Президент, ПР його підтримує взамін на офіційну угоду про те, що прем’єр буде їхній і Президент не намагатиметься його звільнити.

Що в такій ситуації залишається Тимошенко, яку Ющенко нікуди не виганяє (адже ці руки ніколи не тільки не крали, але й не рубали навідліг – лише потроху чавили)?
Грюкнути дверима, наостанок помстившись Януковичу – зменшивши його майбутні повноваження на посаді прем’єра. І зробити ставку на майбутні президентські вибори.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/68860.html
Tags: тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 76 comments