Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Студенти-свободівці вимагали відставки Табачника (фото)

IMG_9075

Сьогодні, 25 грудня 2012 року, молодь з київської «Студентської Свободи» пікетували Кабмін, а звідти ходою пройшли на Банкову з вимогою відставки старого нового міністра освіти Табачника. Аналогічні акції, як повідомляє прес-служба "Свободи", пройшли сьогодні біля облдержадміністрацій у Черкасах, Чернівцях та Дніпропетровську.

Головним банером було вічне гасло - "Табачника на нари, тоді підем на пари!", кричалками - "Табачник, гей, не дратуй людей!" і "«Побачив Табачника – дай йому підсрачника!».

Свободівці заявили, що за ініціативи їхньої парламентської фракції має бути створена слідча комісія з розслідування корупційних дій Табачника під час перебування на посаді міністра освіти. На час перевірки він має бути відсторонений від виконання своїх обов’язків, а по результатах перевірки - звільнений з посади.

Студенти передали звернення на адресу Януковича, в якому зазначалося: «Табачник заплямований у багатьох скандалах: це провал вступних кампаній, викрадення музейних документів, закупівля підручників за космічними цінами, масове закриття сільських шкіл, махрова українофобія, нищення української освіти, багаторазове перебріхування історії на тлі розбудови «рускава міра» та багато інших підлих речей».

У своєму виступі свободівець Сашко Аронець назвав Табачника фашистом і нацистом і сказав, що в новому уряді збільшився вплив родини Януковичів, і Табачник, вочевидь, теж належить до цієї родини - через те, незважаючи на потужні багаторічні протести громадськості, Табачник знову обійняв свою посаду.

Але особисто мені здається, що Табачник повернувся на свою посаду якраз тому, що він з родини Путіна. Його нам призначили з Кремля, і Янукович просто не має повноважень його звільнити. Отже, доведеться звільняти одіозного українофоба разом з Януковичем.

IMG_9077

IMG_9082

IMG_9086

IMG_9090

IMG_9104

IMG_9101

IMG_9099

IMG_9097
Tags: свобода, табачник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment