Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція "Наша відповідь Росії на заяви Лужкова"


14 травня біля посольства РФ патріотичні партії і організації провели акцію "Наша відповідь Росії на заяви Лужкова". Зокрема, вони порвали захоплений у Севастополі російський триколор.

В акції взяли участь: Українська партія, УНА-УНСО, МНК, КУН, "Патріот - захисник Батьківщини", "Студентське братство" (нікого не забула?).

Писати багато не буду, усе є на фото. Особливо сподобались два гасла: "Москву, засновану українським князем Довгоруким, ніхто не передавав Росії" і оригінальна своєю довжиною розтяжка "У більшості мешканців Грузії, України, Білорусі, Німеччини, Естонії, Швеції, Фінляндії, Японії, Китаю теж є думки щодо території Росії!". І, звичайно, наше севастопольське гасло "ЧФ России - бери бушлат, иди домой!".

Олег Олійник, голова ЦР Української Партії, зачитав звернення до посла РФ: "Українська партія з обуренням сприймає події, які відбулися 11 травня 2008 року під час відзначення 225-ї річниці ЧФ, недружніми виступами російських посадовців, а також заявами вашого МЗС з цього приводу.


Виступ громадянина Росії Лужкова не сприяє покращенню відносин між нашими народами.
Ми розцінюємо вчинок Лужкова як провокаційний для створення негативного відношення українців до росіян не тільки на території України.

Ми вважаємо за необхідне нагадати вам, що держава несе відповідальність за своїх громадян, де б вони не знаходились. Просимо вас не випускати з вашої країни до нас провокаторів і політичних терористів.
Вимагаємо звернути увагу на діяльність так званих "проросійських організацій" на території України... Нас хвилює та ситуація, яка нагнітається громадянами Росії не тільки в Криму, але і на Сході України та в Закарпатській області.


В разі бездіяльності російської сторони по виправленню ситуації ми залишаємо за собою право діяти по відношенню до антиукраїнських сил на нашій землі методами, які відповідають нормам і правилам українського патріота".


Олег Олійник та Ігор Мазур (Тополя)

Ще одне звернення починалося словами: "Звертаємось до всіх українських патріотичних організацій з пропозицією консолідувати свої зусилля по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої країни. Вибори в Києві та інші внутрішні питання (як то вибори голови ФДМ, блокування трибуни ВР, розподіл майна України політиками різних кольорів) не повинні затуляти собою більшу загрозу, яка нависла над нами. Постійні вояжі московських посадовців в Україну, які супроводжуються публічними погрозами і розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, залишаються без адекватної реакції офіційної влади! Все це змушує нас, українців, врешті-решт діяти".

"Москаль, на Украину зубы не скаль!" (В.Маяковский)


Центральною "дійовою особою" акції був трофейний триколор із Севастополя. Іван Фейдак зі "Студентського братства" порвав його перед телекамерою.

Все, що залишилося

А звернення до посла разом із "кепкою Лужкова" і плакатом про Довгорукого, на якому розписалися всі бажаючі, було передано до посольства.Рвати прапори негарно. Бо прапор символізує державу, в якій живуть не лише агресивні хами, що зазіхають на нашу територію, а й нормальні люди.
Але рвати чужу країну - набагато гірше. Той, хто намагається це робити, мусить бути готовий до того, що його символіку рватимуть. А можливо, й не тільки символіку.Міліціянт фотографує гасла. Інший правоохоронець, вперше за весь час, попросив у мене візитівку, а коли її не виявилося під рукою, - журналістське посвідчення. Вочевидь, не журналістам фотографувати біля посольства РФ заборонили. Невже чогось бояться??
Tags: акції, крим, посольство рф, рф, севастополь, тополя, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 191 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →