Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про особисті проблеми тушок

tabalovi

Дивилася вчора одним оком Шустера, зокрема, виступ Тушки-Старшого. Тримався дуже мужньо. З того, що він сказав і не сказав, вимальовується така картина.
Табалову-старшому обов'язково треба було, щоб син став нардепом. Чому - не пояснює (кримінальне переслідування?). Він давно фінансував політсилу Яценюка і просив навіть, щоб у списки ОО "Батьківщини" взяли не його, а його сина, але отримав запевнення, що по мажоритарці син гарантовано переможе. І він реально переміг, але при підрахунку, звісно ж, почалися фальсифікації. Табалов-старший кинувся до "Батьківщини", щоб захистили результат сина, але йому відповіли, що у них немає для цього можливостей. Правду відповіли - це ж не "Свобода", звідки у них непроплачені активісти, які кілька діб невідривно контролювали б ОВК?

Тоді Табалов-старший побіг торгуватися з "регіонами", щоб не забирали у сина перемогу. Ті захотіли взамін, щоб обидва Табалови перейшли до них.
Ось така негарна ситуація.

З цього приводу - кілька думок.
По-перше, як завжди, винна ця влада з її тотальними фальсифікаціями і вкраденими результатами опозиції. Якби цього не було - не було б, мабуть, і цієї ганебної історії з родиною тушок.

По-друге, старший Табалов, вочевидь, захотів і рибку з'їсти, і в торбу не влізти. Якщо він фінансував опозицію і головним для нього було влаштувати сина у нардепи, мав домогтися, щоб саме сина, а не його, взяли до списків на прохідне місце. А самому або не балотуватися взагалі, або йти по мажоритарці. Виграв - то виграв, а ні - так ні. Але ж не схотів чомусь - мабуть, щоб регіонали не посадили його за якісь фінансові порушення. Бо раз фінансував опозицію - значить, має бізнес. Раз має у цій державі бізнес - значить, має порушення.

По-третє, випадково побачила вчора уривок чергового російського серіалу про ментів. Там хлопець пограбував аптеку, забравши наркотичні препарати і був зловлений "з полічним" на виході з неї. Спочатку його приймають за наркомана у ломці, але з'ясовується, що у нього мама хвора на онкологію, дуже страждає від болю, а лікар сказав, що квота на безкоштовне знеболювальне закінчилася. Спочатку син купував ліки "на точці", де скуповуються наркомани, далі закінчились гроші (а працював кур'єром за копійки). У відчаї, не в силах бачити мамині страждання, він пішов на пограбунок аптеки.
Добрі і порядні менти, які бувають лише у фільмах, дуже співчувають хлопцю і роблять так, щоб він отримав мінімальне покарання, а мама - кваліфікований медичний догляд. Але попереджають, що якийсь час посидіти йому доведеться, бо злочин він таки вчинив.

Так і з тими тушками. Невідомі нам проблеми родини Табалових, через які їм обов'язково потрібно було стати нардепами - це їхні проблеми. Як не можна грабувати аптеку, навіть якщо у тебе для цього є архиповажні причини, так і тушками ставати не можна. Бо грабіжників саджають, а тушкам заслужено б'ють пики.
Tags: верховна рада, тушки
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments