Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Англійські неправильні дієслова у дитячих віршиках

Побувала 11 грудня у книгарні "Смолоскип" на презентації посібника "Скринька зі шпаргалками: Англійські дієслова у віршах та малюнках". Автори посібника - Володимир Шинкарук, Олеся Мамчич, Наталя Позняк, Надія Рокитянська, Ольга Акулова і Михайло Казаренко.

Пішла на презентацію тому, що, судячи з асортименту дитячої літератури на полицях книгарень, якісні віршики для дітей зараз зустрічаються нечасто.
А цей посібничок, уривки з якого я читала раніше, зроблений доволі якісно і дотепно. У віршиках заримовані неправильні англійські дієслова, щоб діти могли їх краще запам'ятати.

Ось так, приблизно:

Бачу-бачу
помаранчу.
See, saw, seen
Апельсин.

Тато йде. Біжи вперед.
Будем тата meet, met, met.
Маєм хліб і маєм мед,
Будем тата feed, fed, fed.

Звісно, не всі віршики на однаково якісному рівні, але в цілому - читати не соромно.

Сама презентація була зроблена у розважальній формі. Ведучим був невгамовний Олаф Клеменсен, який зображав "стєрвозну" шкільну вчительку, яка приймала іспит у школярів. І все це з безперервними приколами, які годі було й запам'ятати. "Школярами" були діячі укр.суч.літу (ось перелік їхніх прізвищ з аркушика "вчительки", звісно, на "урок" з'явилися не всі):

IMG_8523

"Діти" (до речі, на презентації було і кілька справжніх дітлахів) тягнули білети, на кожному з яких було три "завдання" - три віршика з посібника, які треба було прочитати, а далі читали щось із власної творчості. На жаль, дуже поспішала тоді, тому почула не всіх. А посібник дуже рекомендую. Корисна штука.

ФОТО З ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=11237
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments