Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чи розумніші араби за українців?

Ситуація така: шановні громадяни Єгипту трохи помилилися, і, маючи кількох демократичних претендентів на президентство, які чубилися між собою, обрали собі президента з братків. Щоправда, не з донецьких, як ми, а з братів-мусульман. Тепер, звісно, схаменулися, зрозуміли, що коли приходять до влади братки, то починається покращення, і намагаються свого президента якось позбутися.

Нічого нового вони для цього не вигадали, а зібралися багатотисячним натовпом на центральній площі і влаштували Майдан. Головний браток повів себе передбачувано: спочатку спробував народ розігнати, а коли не вийшло, вирішив його обдурити. Скасував указ, яким надавав сам собі повноваження диктатора, і покликав лідерів опозиції на переговори, підстрахувавшись референдумом по новій Конституції. Ну чого вони всі такі однакові?

Опозиція тепер радиться, що робити. От зараз і побачимо, розумніші араби за українців чи ні. Якщо не розумніші - основна частина демонстрантів розійдуться, щоб не піддаватися на провокації, решту непримиренних розжене влада, після чого почнуться арешти і суди, а скасований нині указ буде поновлено найближчим часом, причому у ще жорсткішій редакції.

Якщо ж араби розумніші, вони не розійдуться, поки не виженуть з президентського палацу останнього братка.
Tags: влада, єгипет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 43 comments