Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Активістів затримали "для залагодження конфлікту"

Вчора, сьомого грудня, Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення акції, присвяченої Міжнародному дню прав людини. Суд повністю задовольнив позов КМДА щодо заборони акції, але організатори встигли подати документи на проведення акції в іншому місці. Про це повідомляє Інформаційне агентство "Поряд з вами" з посиланням на інформацію від громадського активіста Андрія Діденка.

Акцію розпочали на бульварі Шевченка в районі пам'ятника Леніну. Проте між учасниками і правоохоронцями виникла суперечка, в результаті чого працівники міліції затримали декількох активістів, серед них Володимира Чемериса з "Інституту Республіка".

Як пояснили правоохоронці причини затримання осіб, що проводили мирну акцію – "затримання як такого не відбулося, активістів доправили до Шевченківського райвідділу МВС України за адресою вулиця Прорізна, 12 для залагодження конфлікту та з’ясування особи".

Як повідомили свідки подій, людей продовжують затримувати і на автомобілях доправляють в райвідділ. Зараз до райвідділу міліції прибула швидка, можливо, що комусь із затриманих стало зле.

ІА "Поряд з вами"
Tags: правозахист
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments