Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Боротьба діаспори за Соборну Україну

Стаття Костя Зацарного про презентацію в УНІАН Руської Демократичної республіки Перемишль (Домодєдово)

БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ

Прес-конференція «Досвід референдумів. Створення ВО «Соборна Україна» - від декларації до дій» 6 грудня 2012 р. в УНІАН розпочалася з перегляду відеоролика про встановлення пам’ятного знаку жертвам московського окупаційного режиму. На ньому видно, як мешканці Перемишля (Домодєдово) дають відсіч співробітникам ФСБ, що намагалися перешкоджати цій урочистій події, порушуючи право громадян Росії на історичну правду.

Євген Архипов, один із творців Руської Демократичної Республіки Перемишль, розлого доповів про засади розбудови нового державного утворення. Мешканці Домодєдовського міського округу РФ вважають себе спадкоємцями держави Перемишль, заснованої вихідцями з Червоної Русі (територія, тимчасово окупована Польщею). Ця держава існувала з ХІІ по XV сторіччя, окрім Домодєдівського округу обіймала значну територію нинішніх Подільського, Серпуховського й Раменського районів Московської області й загинула у боротьбі із Золотою Ордою, одним з улусів котрої була тогочасна Москва. Громадяни нової держави визнають: 1) себе українцями, 2) право українців називатись «руськими» (не плутати з «росіянами»), 3) українську мову за державну, 4) кордони Української Народної Республіки, 5) своє право інтегруватись до держави Україна і разом з нею – до Європи.

Гербом Руської Демократичної Республіки є тризуб, прапор – червоно-чорний.

Для юридичної легітимізації РДР Перемишль заплановано у травні-червні 2013 року провести місцевий референдум згідно законодавства Російської Федерації.

Викликано це ментальною різницею місцевих мешканців із жителями сусідніх регіонів. Нащадки українців більш активні, готові до громадського спротиву – відчувається козацький дух. Від Коломни до Перемишля назви населених пунктів суто українські: Гривня, Ляхово, Гальчино, часто зустрічається прізвище Галицький. Під час знищення незалежної держави Перемишль Золота Орда використовувала тактику «випаленої землі» - руські селища спалювали, населення вбивали, натомість заселяли етнічних татар (селища Сатіно, Татарінове). Недаремно з початком активних дій УПА у 1944 році ЦК ВКП(б) видало указ про заборону досліджень історії Золотої Орди. Негласно він діє у РФ донині.

Окрім державотворчої, ВО «Соборна Україна» зосередиться й на правозахисній діяльності, спрямованій на захист права російських територій на суверенітет і право людей на національне самовизначення. Охоплено буде подібними заходами Гомельщину в Бєларусі, Холмщину і Підляшшя у Польщі (Червона Русь), румунську частину Буковини.

Спонукала Євгена Архипова до націозахисної діяльності несправедливість, яку він бачив в дитячі роки на Слобожанщині у рідному Бєлгороді. Незважаючи на те, що 90% сільського населення розмовляло українською мовою, державною мовою була російська. Влада нав’язувала людям думку, що вони є росіяни і всіляко намагалася витравити все українське.

Однак, всупереч тотальній русифікації й спланованому заселенню неукраїнцями, наші етнічні терени зберегли свободолюбну вдачу. Ідентифікують себе з Україною мешканці Кубані, Ставропілля, Курської, Воронезької та Бєлгородської областей (Слобожанщина), Зелений Клин (Примор’я). До речі, у селищі Кіровське, звідки почався наступ «приморських партизанів», центральна вулиця – Українська, діє кілька наших національних товариств.

Звичайно, ставити питання про приєднання Зеленого Клину до України буде утопією, але наша організація буде всебічно допомагати місцевій людності у національній ідентифікації та сприяти бажаючим у поверненні на історичну Батьківщину, - наголосив пан Євген.

Координатор Комітету Визволення Політв’язнів та член КУН Микола Коханівський сказав, що підтримує цей проект, бо, відверто кажучи, ми зациклились в Україні на своїх проблемах, ведемо локальні війни з режимом внутрішньої окупації і загалом випустили з уваги стратегічні цілі. Адже ОУН мала агентуру не лише в Зеленому й Сірому Клинах і Москві, а по всіх теренах совєцької «імперії зла». Тому пан Микола буде приймати участь у цьому проекті й закликає всіх до цього: «Саме так діяв Євген Коновалець – від Криму до Зеленого Клину! Брати самі тягнуться до нас і ми маємо зробити крок до них».

Дмитро Чернов зі Ставропілля констатував факт, що РФ не є державою російського народу. Москва не контролює ні Чечню, ні Дагестан, натомість проводить хибну політику 100% дотаційного утримання цих регіонів і всіляко сприяє міграції з них на терени Ставропілля. Московським урядникам байдужа самобутня козача культура регіону. Зате на свЯті міста Ставрополя лунали лише кавказькі мелодії і жодної не те що української, навіть російської не було. Місцева поліція за прямою вказівкою з Кремля «кришує» етнічну злочинність, вочевидь, що отримані хабарі йдуть «нагору». Доведене до відчаю слов’янське населення змушене організовувати козачі загони самооборони. Оскільки поліція у слов’ян не приймає навіть заяви про злочини кавказців, у Кисловодську трапився безпрецедентний випадок. Козак відрізав голову злодію-кавказцю за крадіжку дитячої іграшки вартістю у 300 рублів. Можна, звичайно, обурено засудити подібне звірство, але як привернути увагу до проблеми, якщо влада неспроможна нас захистити. Тут напрошується паралель з нашим національним героєм Віталієм Запорожцем, який одним пострілом зупинив багаторічний мєнтовський «беспредєл».

Тому, саме ми виступаємо за незалежність кавказьких республік з чітко окресленими кордонами і громадянством. Лише так можна зберегти спокій і добросусідські відносини між слов’янами та кавказцями у цьому регіоні.

Вєра Горохова, голова видавничого дому «Фінанси і кредит», розповіла про безправ’я бізнесменів у комунальних стосунках. Її видавництво практично є державним науковим, бо видає понад 30 спеціалізованих часописів, без публікації в яких жоден науковець не може захистити дисертацію. І тим не менше, вона безправна перед корумпованими чиновниками, які вимагають хабарі. Будь-які, спроби поскаржитися правоохоронцям призводять до штрафних санкцій або, навіть, до адмінарештів.

Цю тему продовжив Дмитро Фірсов з ГО «Чисті руки»: склалася кланова система керуючої вертикалі, яка живе на «відкатах» і хабарах. Тому всі, хто протистоїть цій злочинній піраміді, піддаються утискам і показовим покаранням. Про що можна говорити, якщо Слідчий комітет Думи не може викликати на допит колишнього міністра оборони по страшним звинуваченням?

Євген Архипов констатує: «Ми бачимо, що збереглася золотоординська система збору данини. Взагалі, Росія – держава, не спроможна на демократію. Бо за справжньої демократії вона розвалиться – уярмлені народи відійдуть. Путін, знаючи, що багато росіян підтримують демократичну Україну, пішов шляхом завезення інертної робочої сили з Середньої Азії. Їм організовано надають громадянство. Так, у Владивостоці (Зелений Клин) 30% населення вже – узбеки. Значно зросла їх кількість й у Бєлгородській області. Потрібні слухняні раби, а не громадяни з національною свідомістю, потрібна піраміда влади».

На запитання журналістів, чи не боїться він, що ФСБ його вб’є, пан Євген відповів: «Ідеєю незалежної РДР вже зацікавилось населення. 100000 екземплярів нашої газети розлітаються миттєво, незважаючи на залякування влади. Якщо мене «усунуть», процес може прийняти взагалі неочікувані форми. Влада панічно боїться появи партизанів. Адже, якщо шестеро сміливців з Примор’я тримали в напрузі тривалий час поліцію та війська, то що буде при появі партизан у 10 км від Москви?».

Про співпрацю з опозицією Євген Архипов відгукнувся вкрай негативно: «Гламурна, випещена, дає себе бити, зводить народ на манівці, вселяє розчарування. Єдиний, хто ще борсається – Лімонов. Наша організація спрямована на результат, ми огризаємося, даємо здачі. Тому з кишеньковою опозицією нам не по дорозі». Його доповнив Дмитро Чернов: «Працював з Нємцовим, коли він був віце-прем’єром. Він тоді нічого не зробив для чесних виборів. Розкрадав бюджет своєї виборчої кампанії й, імітуючи якусь діяльність, підігрував владі».

Кость Зацарний.

Від автора блогу. Поки що утримаюсь від власних коментарів стосовно цих хлопців. Треба ще трохи поспостерігати за їхньою діяльністю.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments