Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Заява "васильківських "терористів" на підтримку родини Павліченків

Шановне товариство, звертаються до вас ув’язнені у сфабрикованій СБУ кримінальній справі так званих “васильківських “терористів” Ігор Мосійчук, Сергій Бевз та Володимир Шпара.

Восени 2011 року після фальсифікації доказів та вибивання брехливих свідчень зі свідків нас було кинуто за грати Лук’янівського СІЗО.

Сірі тюремні склепи, темні смердючі камери, знервовані, а інколи здеградовані обличчя в’язнів гнітили та тиснули на нашу непідготовлену до ув’язнення психіку. Звичайно, проводячи на свободі націоналістичну, революційну боротьбу, ми усвідомлювали, що система в будь-який час може кинути нас за грати. Але одна справа усвідомлювати, а інша напряму зіштовхнутися з жорстокими тюремними реаліями. У такому випадку зустріти серед тюремного загалу споріднені душі велика вдача та щастя.

Нам пощастило. В ув’язненні ми зустріли, так само як і нас, безвинно репресованих системою Дмитра та Сергія Павліченків. За час ув’язнення батько та син Павліченки стали нашими побратимами. Ми з родиною Павліченків підтримуємо один одного і словом і ділом, наскільки це можливо в умовах ув’язнення. Обмінюємося книгами, допомагаємо один одному ліками, іншими необхідними в ув’язненні речами. Але найбільше ми цінуємо ті короткі хвилини тюремного спілкування, коли ти чуєш слова братської підтримки, поради та в кінці-кінців просто голос товариша.

На жаль, на свободі нам не пощастило бути знайомими з родиною Павліченків. З обставинами сфабрикованої проти них кримінальної справи ми ознайомилися вже в ув’язненні. Нам достеменно відомо, як із Сергія Павліченка вибивали покази, як підмінялися речові докази. Нам відомо, що в ході судового процесу жоден зі свідків у цій кримінальній справі не впізнав у Павліченках вбивць судді Зубкова. Але, не дивлячись на це все, Голосіївський районний суд міста Києва виніс вирок, який, по суті, знищує родину Павліченків.

Система українського кривосуддя показала свій звіриний оскал. Дмитра Павліченка зауджено до пожиттєвого ув’язнення, а Сергія до 13 років позбавлення волі. І тільки за те, що Павліченки посміли публічно, захищаючи свою приватну власність, виступити проти корупційного рішення судді Зубкова, яке позбавляло їх майнових прав на користь офшорної фірми. Українське кривосуддя навіть знехтувало честю покійного судді Зубкова, не розглядаючи інших версій цього резонансного вбивства. Українське кривосуддя закрило очі на факти погроз судді Зубкову з боку великих будівельних компаній, які цей суддя позбавив будівельних майданчиків в центрі столиці.

Враховуючи всі ці факти, є абсолютно зрозумілою реакція суспільства на несправедливий судовий вирок сім’ї Павліченків. Масові акції протесту з вимогою справедливого розгляду справи Павліченків сколихнули всю Україну. Українське кривосуддя воліє бачити в цих акціях протесту виключно корпоративну солідарність друзів Сергія Павліченка — футбольних вболівальників, направлену на тиск на суд. Це явно не відповідає дійсності. Від наших дружин, близьких та друзів, які прийняли безпосередню участь у цих акціях на захист родини Павліченків, нам відомо, що в них брали участь не тільки футбольні вболівальники, а й багато громадян, які не мають до футбольного руху жодного відношення, а просто вважають справою честі захистити родину Павліченків від українського кривосуддя, захистити всіх невинно ув’язнених. Всіх, хто карається, мучиться, але не кається у тому, що боровся за справедливість в українському суспільстві.

Після того, як вперше в історії незалежної України суд почав виправдовуватися за вирок, який ще навіть не набрав законної сили, після того як Вища рада суддів України фактично почала залякувати організаторів акцій на захист Павліченків, захист цієї родини від суддівського свавілля має стати справою честі кожного українця, всього українства.

Перебуваючи в не набагато ліпшій ситуації, ніж Павліченки, перебуваючи в ув’язненні, а також особисто зіштовхнувшись із суддівським свавіллям, усвідомлюємо, що тільки масово добиваючись справедливого судового розгляду наших побратимів по ув’язненню Дмитра та Сергія Павліченків, ми та десятки інших незаконно ув’язнених можемо розраховувати на справедливий судовий розгляд сфабрикованих проти нас кримінальних справ. Кожен з українців має усвідомлювати, що, виборюючи справедливість для Павліченків — він виборює справедливість для себе, для всього українського суспільства.

У свою чергу, влада має усвідомити, що жоден новий КПК чи будь-який інший добрий закон сам по собі не поверне втраченої довіри до неї з боку громадян, з боку всього українського суспільства.
Тільки справедливий розгляд кримінальної справи Павліченків може надати суспільству надію на подолання суддівського свавілля. Впевнені, що виключно у цьому випадку презумпція невинуватості стане не міфом, а реальністю.

Саме через це ми звертаємося з закликом до всіх українців, до всієї української громади вжити всіх можливих законних заходів задля того, щоб домогтися справедливого розгляду кримінальної справи Сергія та Дмитра Павліченків.

Свободу Павліченкам!
Свободу Чесним!
Слава Україні!

Сергій Бевз — Київське СІЗО
Володимир Шпара — Київське СІЗО
Ігор Мосійчук — Березанська колонія №95
Tags: васильківські терористи, родина павліченків
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments