Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

#volynmediacamp

Повернулася щойно з Луцьку, з Волинського медіакемпу. Читала там доповідь на тему «Як протидіяти наїздам з боку міліції і спецслужб за публікації у соціальних мережах».
Враження від кемпу - просто супер. Людей було не дуже багато, зате атмосфера!.. Неформальна, як я люблю, без зайвого академізму. Цікаві доповіді. Практично всі учасники молоді, всі однодумці, всі запросто спілкуються один з одним, ставлять цікаві питання - такі, що й не одразу знаєш, як відповісти. Отримала від спілкування масу задоволення :)

Приколи теж були - особливо в кінці, коли всі вирішили сфотографуватися разом, і ми з однією дівчиною полізли на парти знімати, а парти під нашою вагою почали перекидатися :)

Мала також зустріч, яка справила на мене колосальне враження - з Андрієм Калаханом, 24-річним хлопцем, журналістом і депутатом місцевої ради, у якого півтора роки тому виявили неоперабельний рак 4-ї стадії і дали йому кілька місяців життя. Силу духу і принциповість цього хлопця я просто не можу передати словами. Відмовившись від традиційної медицини, він сам поставив себе на ноги і - я дуже на це сподіваюсь - має всі шанси на одужання.
Він один з тих людей, яким кажуть: спасибі, що ти є.

А ще велика подяка Сашкові, який зустрічав мене о 5 ранку на вокзалі, відвіз додому, де нагодував і дав нормально виспатись перед доповіддю :)

Єдиний мінус поїздки - не встигла подивитися Луцьк, бо о 5-ій вечора вже виїхала маршруткою на Київ. Ну, нічого, не в останній раз.

ФОТО ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=11170
Tags: луцьк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments