Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Скоро повернуся

Ну що, друзі, поїхала я на південь - виконувати свій громадянський обовязок.
Чекайте на цікавий репортаж із Севастополя :)

Шановний мешканцю Криму!

Давайте називати речі своїми іменами.
Останнім часом російські і проросійські сили посилили провокативні дії, спрямовані на розвал Української Держави і приєднання Криму до Росії. Російська влада не змирилась із тим, що Україна їй більше не належить, і хоче повернути її бодай по частинах.

Намагання російського Чорноморського Флоту провести військовий парад із залученням бронетехніки у Севастополі, поза місцем дислокації флоту, зрив відкриття пам’ятної дошки на честь 90-річчя підняття українських прапорів на кораблях ЧФ – це ланки одного ланцюгу.

Приурочивши ці дії до Дня Перемоги, вони негідно використовують у своїх цілях подвиг наших дідів, підмінюючи поняття. Герої тієї війни воювали за свою землю і свої родини, а не за владу катів, офіційно проголошеним спадкоємцем якої є сучасний Кремль.

Шановний кримчанине! Незалежно від Вашої національності та мови, якою Ви спілкуєтесь, незалежно від того, за яку політичну силу Ви голосували, – не думайте, що в разі приєднання Криму до Росії Ви житимете краще. До Вас і Ваших близьких російська влада ставитиметься як до людей другого сорту, «проклятых хохлов». Тому що суверенна держава Україна вже відбулася, і Ви, хотіли того чи ні, стали її часткою.

Ми з вами живемо у великій, потенційно могутній державі. Її державний устрій, економічний стан і соціальна політика поки ще далекі від ідеалу. Але Україна є реальністю і нашою спільною Батьківщиною. Давайте ж разом будувати, а не роздирати її на шматки.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 51 comments