Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З Днем народження!

Уперше вітаю Юлію Володимирівну з днем народження.
Бажаю їй найголовнішого - якнайскоріше хоча б наполовину помінятися місцями зі справжнім Зеком, за яким давно вже плаче його дім рідний. Наполовину - це він на її місце, а вона - спершу на волю, а далі вже як народ вирішить.

За те, що зробила і не зробила Юля в минулому, вона вже покарана. Час на волю.

Якби у 2010 році різні противсіхи не зірвали її плани, вона б зараз була Президентом. І дуже імовірно, підписала б Харківські угоди замість Януковича.
Може, за ці угоди - за те, що вона реально могла їх підписати, і за ледве не укладений нею ПРиБЮТ, а зовсім не за якісь минулі фінансові справи, вона зараз і карається. Бо фінанси - то таке. У всіх політиків, що прийшли з бізнесу, рильце в пушку. Не пробитися було інакше у нашій державі. Правила гри такі.

Зате після відсидки - у цьому я певна на 100% - жодних ПРиБЮТів і зрадницьких угод не буде. А буде помста Януковичу.
Це зігріває. Бо самі не можемо поки що, на Володимирівну вся надія :)

Абсолютно незрозуміло, чому Кличко не прийшов її привітати. Саакашвілі - зрозуміло: не може президент стирчати під тюрмою, як останній громадський активіст :) Тягнибок - теж ясно: через це він втратив би значну кількість прихильників.
Але чому не прийшов Кличко? Надто гордий, вже вважає себе без п’яти хвилин президентом? Тоді як зараз треба лише об’єднуватись і давити усім разом цю хамовладу.
А рахуватися будемо потім.
Tags: тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 40 comments