Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Києві з'явились графіті проти нового Кримінально-процесуального кодексу (фото)

В ніч на 20-те листопада активісти Чорного Комітету провели графіті-акцію в Києві. На їхніх малюнках - людина за ґратами і напис "Я ходив без паспорту". Про це повідомляється на сайті організації.

Причиною акції стало те, що 20-го листопада почав діяти новий Кримінально-процесуальний кодекс. Відтепер, згідно його норм, кажуть активісти, працівники МВС мають право затримати будь-якого якого громадянина на 72 години в тому разі, якщо в нього не буде з собою паспорта.

Окрім того, новий КПК дозволяє порушувати кримінальну справу, проводити слідчі дії, зокрема, обшук без відома підозрюваного. Також працівники міліції зможуть встановити відео- та аудіоконтроль за підозрюваним навіть без дозволу суду, лише з ініціативи слідчого.

Активісти Чорного Комітету переконані, що всі ці кроки спрямовані на остаточне встановлення поліцейської держави та знищення будь-якого опозиційного руху. Тому акції різного формату проти встановлення диктатури будуть продовжуватись і надалі як у Києві, так і в інших регіонах України.

P.S. від мене: Якщо постійно мати при собі паспорт, як на мене, неважко, то решта - слідчі дії без відома підозрюваного і стеження без дозволу суду - це відвертий бєспрєдєл.
Причому, навіть паспорт при собі не рятує від затримання, бо якщо на когось буде замовлення, працівник міліції може покласти його паспорт собі до кишені і сказати: "А у вас немає паспорту".
Тому боротися зараз за нормальні закони безглуздо. Треба боротися за нормальну владу і подальшу люстрацію силовиків.

Tags: закони, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments