?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солідарність, інакше передушать по одному»

Posted on 2012.11.16 at 12:23
Tags: , ,
Мій відеоблог на "Телекритиці".Представникам мас-медіа на цих виборах часто перепадало «на горіхи». Але залишати випадки насильства проти журналістів безкарними не можна.

«Знімайте фізіономії «братків» та викладайте їх в інтернет, щоб вони бодай знали: потім їх можна буде знайти», - радить головний редактор інформаційної агенції «Поряд з вами» Олена Білозерська. На цих виборах вона працювала на 223 ОВК, і переконана, якби ми жили в правовій державі, то варто було б позбавляти ліцензії ЗМІ, які видають «липові» посвідчення. Проте запровадження зараз такої норми в Україні може зіграти проти опозиційних мас-медіа.

Comments:


lider
lider at 2012-11-16 10:51 (UTC) (Посилання)
"Представникам мас-медіа на цих виборах часто перепадало «на горіхи». Але залишати випадки насильства проти журналістів безкарними не можна."
А проти НЕЖУРНАЛІСТІВ можна?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2012-11-16 13:15 (UTC) (Посилання)
Теж не можна, звісно.
(Deleted comment)
Можна просто – «Мессір...» :)
alek_ya at 2012-11-16 11:58 (UTC) (Посилання)
Чергове бажання скопіювати російський досвід. Але ж навіть там прес-карта не особова, видається на редакцію і діє разом з посвідченням журналіста. Тобто, швидше є підтвердженням чергового регулювання російських ЗМІ, ніж допомоги.

Нагадаю також, МВС в Україні не є суб'ектом законодавчої ініциативи. Згідно закону про друковані засоби масової інформації (а також відповідним статтям законів про телебачення та інформацінй агентства) журналістом вважається людина, яка має посвідчення ЗМІ, або інши договорні стосунки. Отже, для введення прес-карти, тре або відміняти статті в законах, або видавати окремий закон. Що на сьогодні не є доречним.

Edited at 2012-11-16 12:02 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2012-11-16 13:14 (UTC) (Посилання)
До всього, що пропонує МВС, я вже ставлюся з упередженням. Хіба вони запропонують щось корисне? :)
Зараз взагалі, вважаю, у державі така ситуація, що корисні ініціативи можуть іти лише знизу, а не згори.

По суті - підтримую alek_ya.
(Deleted comment)
Можна просто – «Мессір...» :)
alek_ya at 2012-11-16 15:50 (UTC) (Посилання)
Національна спілка та Незалежна медіапрофспілка - дві найавторітетніших профспілкових организації в Україні.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-22 18:27 (UTC) (Посилання)
Я - державник, і вважаю необхідним посвідчення. Як і централізований контроль.
А знизу йде переважно анархізм, лівацтво, сепаратизм, контркультура.
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2012-11-16 13:15 (UTC) (Посилання)
Ой, мені це так сподобалося! Спеціально попросила при монтажі не вирізати :)
LiveJournal
livejournal at 2012-11-16 11:08 (UTC) (Посилання)

Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солідар

Користувач switluy_spogad посилається на ваш запис з Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солідарність, інакше передушать по одному» пишучи: [...] by at Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солідарність, інакше передушать по одному» [...]
(Анонімно) at 2012-11-16 17:42 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Журналісти - друга найдавніша професія. Називати себе "журналістом" соромно. Тим більше не варто цього робити, коли ним не є. Смішно все це ). Розвелося останнім часом журналістів, політтехнологів та інтелектуалів. Починаєш розуміти корисність трудотерапії за рецептом Пол-Пота.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-20 19:45 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Краще за методом Піночета.
У нашій країні не соромно нічого. Набрід, який проголосував за Партію Педерастів і Педофілів ака БЮТ, соромитися не вміє.
(Анонімно) at 2012-11-22 16:03 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Все ж Пол Пот діяв ефективніше з точки зору потреб народного господарства: інтелектуали, журналісти, політтехнологи, толерасти та інші прости Господи селебрітіз повинні не байдикувати на стадіоні в очікуванні кулі в лоб, а працювати 18 годин на добу. Хто погано працює - не отримує смачної каші.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-22 16:13 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Ну може.
Я часто думаю, що комуняк, навіть літнього віку, за носіння червоних ганчірок варто приговорювати до громадських робіт: хай ці дідусі й бабусі визбірують шприци, кульки, інше сміття, підмітають, миють асфальт, білять дерева, платять штрафи на користь притулків для тварин. Вистачило здоров"я піти на демонстрацію - марш на роботи!
(Анонімно) at 2012-11-22 17:46 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Безумовно, всі вороги народу повинні тяжко щоденно працювати без вихідних з попередньою конфіскацією майна. За зраду Батьківщині - вища міра, попередньо відновлена. Дітей ворогів народу до 5 років - забирати від зіпсованих батьків у спеціальні інтернати, де виховувати ненависть до ворогів народу. Але щоб ці добрі наміри стали реальністю, треба всіляко десакралізувати цих уродів, цькувати їх та паплюжити. Всіх, і помаранчевих, і червоних, і синіх. Вони - не ми. Треба нарешті визнати очевидне - парламентська система в Україні не спрацювала. Одне лихо від неї.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-22 18:19 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Парламентаризму в Україні ніколи й не було. У нас нема партійно-парламентської традиції, на відміну від поляків і росіян.
Не варто відновлювати офіційно - бо будуть підстави й зловживання. Досить пристрелити на зоні за спробу до втечі.
За глумління над мовою, прапором, гербом, титульною нацією, заперечення державності - позбавлення громадянства. За матеріяльну шкоду - конфіскація
Чи читали Ви Патріка Б"юкенена "Смерть Заходу?" Щиро раджу - там на прикладі суспільства США відповіді на те, що коїться в Україні, тільки от немає нікого, щоб отак гаряче й об"єктивно виклав усе, що творять у нас руйнівники моралі, культури, держави й віри.
(Анонімно) at 2012-11-22 20:17 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Дякую за Б'юкенена. Не читав, з огляду на відсутність часу, але знаю за відгуками, що це правильна книга екс-правого республіканця. Зацікавив останнім часом феномен червоних кхмерів. Діти 10-17 років перемогли дорослих дядьок на чолі з американськими інструкторами. Подивіться документальне відео на ютубі Khmer rouge. Був вражений. Є над чим замислитися, попри комуністичний нюанс. Але тим не менше. Гламурна елітка з дєпутатішками та політтехнологами на рисових полях це прекрасно. Red-black Ukrainians )
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-22 20:39 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Щиро прошу почитати, пане! Невелика вона зовсім, але схоже дуже на нашу ситуацію - з агресивними українофобськими НаУКМА й УКУ, й корисні поради є... Жаль, що не перекладений "Естетичний спротив" геніяльного Ібрагіма Ругови.
Ще раджу ось цю статтю хефе Східної Фаланги Олега Гуцуляка:
www.mesoeurasia.org/archives/5791
І... що скажете про мої думки нижче?
(Анонімно) at 2012-11-22 22:37 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Могилянка та УКУ це вже як символи агресивного лібералізму. Проте вони не спрацьовують. Термінологія втратила здатність лякати. Постійне використання українофобами слова "фашист" щодо українців викликало зворотню реакцію. Адже якщо антифашистами є калєснічєнко, табачнік, арфуш, аделаджа, андре тан, фельдман, возняк та інші толерантні ліберали, то що? А нічого). Нарешті боротьба щодо шкідливості виправдовувань та відмежовувань дала свої плоди. Власне, успіх ВОС не в останню чергу обумовлений тим, що в масовій свідомості ця структура має стійкий фашистський імідж. Парадокси термінологічних воєн. Слова починають змінювати власне смислове наповнення. Про це ще ніхто не знає, але саме в цьому підстава майбутніх подій)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-29 14:49 (UTC) (Посилання)

Re: Олена Білозерська: «У нас має бути професійна солід

Ось зараз подивимося. Якщо почнуть вибачатися, задкувати, відхрещуватися, то гріш їм ціна.
(Анонімно) at 2012-11-17 17:00 (UTC) (Посилання)
Оператор знімав, знімав, тут побачив інша гарна дівчина іде, давай її знімати...
Але тут схопився "Ой, що то я знімаю" і перевів камеру на бабку з дітьом.

Та Білозерську треба знімати, її гарні рівні ноги, в вдягти не так скромно, щоб було видно яка вона файна)))
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-20 19:23 (UTC) (Посилання)
Ми знаємо про професійну солідарність міліції. Це коли люди в погонах здійснюють злочини – беруть хабарі, слугують дахом порушників закону, грабують і вбивають людей, а їхні колеги їх прикривають і допомагають уникнути справедливого покарання.
Ми знаємо про професійну солідарність медиків. Це коли люди в білих халатах здійснюють злочини – переважно вбивства невинних людей, наших рідних і близьких, а їхні колеги їх прикривають і допомагають уникнути справедливого покарання.
Але чи можлива професійна солідарність, тобто протиставлення за ознакою фаху решті суспільства, журналістів? Щоб ті, хто каже правду, були заодно з брехунами й фальсифікаторами.
На жаль, так. Можлива. Бо журналісти, включаючи «незалежних» і «націоналістичних», є найбільшими зрадниками України.
Всі ці незалежні майстри пера, що розповідають нам про Україну, про націю, про державу, про совість, про хамовладу, потім ідуть і ручкаються зі своїми колегами-україножерами, п’ють з ними каву чи пивце, обмінюються подарунками з подорожей, розмовляють за життя. З тим, хто написав, що козаки – виродки, котрі знищили найкращу в світі державу Річ Посполиту, й із тим, хто написав, що українці – бидло, яке купує пиво, а от він, представник гордого народу, купує щотижня книги.
Навряд чи вони такі наївні. Ми пам’ятаємо справжні журналістські війни проти правих українських політиків, але за весь цей час жоден патріотичний журналіст не викрив хоча б одного свого колеги. А проте, всі журналісти знають, хто з колег на кого працює, чиє видання ким фінансується, скільки хто отримує за роботу провокатора й поливача лайном усього українського, хто справжній автор того чи іншого тексту й найголовніше, хто за що скільки отримав. І мовчать про це, бо корпоративна солідарність у них більша за лікарську чи ментівську. Знають вони й ціну тим професорам і докторам історичних наук, яких нам вихваляють. Знають, хто з них є педофілом, лесбійкою чи педерастом. І мовчать про це. І все вони бачать. Вони чудово знають, що ідеал опозиційних політиків – саме таке, неосвічене бидло без роду й племені, безбатченки, що не знатимуть ні про національних героїв, ні про національні трагедії, ні про державницькі змагання. ні про національно-визвольну боротьбу, а живитимуться тими вигадками, які запропонує чергова рептилія з НаУКМА чи УКУ. Вони приятелюють родинами з тими, хто паплюжить українську минувшину й зве національних героїв бандитами, а потім пишуть статті про цих же героїв у хвалебному ключі.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2012-11-20 19:35 (UTC) (Посилання)
Солідарність другої найдавнішої професії не менша лікарської або міліційної. Ще жодне журналістське бидло не отримало не те що удару в зуби – докорів від своїх же колег, ніхто з тих, хто зве себе «журналістами правих поглядів», не проявив сміливості і не присоромив, не вилаяв, не поставив на місце стерво, з яким працює в одній галузі. Жоден журналіст не покритикував іншого, не те що викрив. Коли слизький збоченець розпинався в нападках на українських правих і дозволив собі образити весь український народ, який дав йому, закавказькому вирожденцеві, притулок, ніхто з українських «патріотичних» журналістів його не спинив. Коли великий журналістський ресурс перетворили на транслятор відверто українофобських псевдоісторичних і політичних ідей, ніхто з «незалежних» журналістів не закликав бойкотувати його. Коли бридка заїжджа потвора з посвідченням журналіста верещала, вирячуючи передньоазійські очиці, про ксенофобію в країні, бо ґяури з міліції насмілилися перевірити в нього документи через його манеру вдягатися, як у дешевого сутенера, – всього лише перевірити документи, ніхто з журналістів-«державників» не став на бік правоохоронців своєї рідної держави. Коли телевізійний близькосхідний найманець звинувачує українців в усіх гріхах, його колеги мовчать, хоч би з заздрощів до його зарплатні спробували б його сковирнути. Всі все знають - знають, хто під псевдонімами ховається, хто на кого працює, скільки отримує за вишукування скандалів проти колишнього правого Президента та інших правих політиків, хто роздув чергову огидну кампанію. Куди ж без солідарності?
Журналісти – це переважно повії. Дорогі повії. Котрі панічно бояться люстрації їхніх прибутків. А серед повій солідарність, звичайно ж, можлива.
Кажуть, серед бойовиків у різних зонах воєнних конфліктів є своєрідний снайперський шик – застрелити журналіста з камерою. Я їх розумію.

Previous Entry  Next Entry