Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Щодо обшуку у чоловіка Лесі Оробець

У податковій стверджують, що обшук у фірмі чоловіка Лесі Оробець не має нічого спільного з політикою.
Брешуть, звісно.
У нашій державі все, що трапляється з політиками та близькими до них людей, пов’язано з політикою. (Те, що з ними не пов’язано, робиться задля виконання плану).

Протягом останніх двох з половиною років до опозиційних діячів - політиків, громадських активістів, журналістів - стільки разів навідувалася міліція (час від часу забираючи їх з собою), що в цьому обшуку, певно, не було б нічого дивного чи надзвичайного. Якби не одне "але": Леся Оробець - класичний європейський опозиціонер - незважаючи на неабияку хватку й напористість, дуже стриманий і виважений. Вона - з молодого покоління політиків, у бандитські 90-і не стажувалася, і свої політичні погляди відстоює у парламенті і поза парламентом, у соцмережах, ніколи не вдаючись не тільки до якихось незаконних дій, а навіть до здорового політичного хуліганства. Уявити собі Лесю Оробець, яка, наприклад, кидає "димовуху" у сесійній залі - неможливо. Вона навіть зека зеком, мабуть, ніколи не називала публічно :)

Не писатиму довго, скажу лише, що якщо влада узялася за таких, як Леся - їм вже, певно, нема чого втрачати. Не думаю, що вони мстяться їй за щось - скоріше, хочуть примусити стати тушкою. Оскільки вона не політичний самогубець, вона на це не піде.

Зі спілкування з Лесею Оробець у мене склалося враження, що живе вона достатньо заможно, але жадобою збагачення не страждає. Тобто, людина має на хліб і до хлібу і продавати своє майбутнє, один раз "правильно" натиснувши на кнопку, не збирається. От і почався тиск на неї, шантаж з використанням близьких, щоб поставити її у залежність від влади.

Сподіваюся, лише лякають, і, побачивши тверду позицію Лесі, відчепляться. Бажаю їй триматися і знаю, що сил у неї вистачить.

А чорні справи цієї влади - у копилочку (назвати це "скарбничкою" язик не повертається), до кращих часів.
Tags: оробець
Subscribe

 • Яна Зінкевич очима Ірини Миколів

  Новий, вже десятий малюнок Ірени Миколів за мотивами моєї книги "Щоденник Нелегального Солдата". На малюнку - Яна Зінкевич 29 липня 2014 р., коли…

 • Вільні люди мають зброю

  Верховна рада передбачувано провалила обидва законопроекти про зброю. За один - лише 88 голосів, за другий - 74. Стоїть за тим - все те саме:…

 • Два роки тому ми були в НАТО

  Зробила серію графічних малюнків (папір, гелева ручка) про те, як ми з дівчатами з Жіночого ветеранського руху два роки тому подорожували до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments