Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Бла-бла-бла під ЦВК

Повернулася з мітингу під ЦВК втомлена і зла.
Оте бла-бла мене дістало.
Знову те саме переливання з пустого у порожнє, колоритні Юлині бабусі під сценою і сила-силенна молодих людей з символікою "Удару". Останнє наводить на певні думки.

Говорили яскраво і радикально - і Тягнибок, що не дивно (дуже правильно казав про необхідність виборів до ВР за пропорційною системою), і Яценюк, до чого теж починаєш звикати, і, звісно ж, Турчинов. Кличка не було, він десь за кордоном.

Головна новина дня - що три опозиційні сили, "Батьківщина", "Свобода" і "Удар", підписали угоду про спільні дії. Але як її реально втілити - абсолютно незрозуміло.

Вони не визнають парламент легітимним, поки не будуть повернуті вкрадені округи, але мандати не складають і звертаються до Європейського суду. Всі ми знаємо, скільки триває розгляд таких позовів. Це означає, що досить тривалий час в Україні працюватиме нелегітимний парламент. Нелегітимний парламент = державою керують узурпатори. Якщо опозиція працюватиме у такому парламенті - значить, вони теж узурпатори??

І як взагалі працюватиме цей парламент?

Комуністи заявили, що не увійдуть до коаліції з ПР. Це означає, що вони хочуть взяти гроші не один раз, за входження у коаліцію, а за кожне голосування окремо. Тобто, де-юре правлячої коаліції не буде, але де-факто вона існуватиме. Єдина різниця - в нардепів від КПУ ще потовстішають гаманці.

Опозиція заявила, що домагатиметься зміни складу ЦВК, відставки уряду Азарова і мало не всього керівництва силовиків, дострокових парламентських і президентських виборів: "Ми залишаємо за собою право на адекватні дії, усі конституційні методи і засоби парламентської та позапарламентської боротьби включно з достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України VII скликання, проведенням дострокових парламентських та президентських виборів".

Як вони можуть цього домогтися, які у них є чи можуть бути важелі впливу - абсолютно незрозуміло. Тому і кажу, що це "бла-бла".

Також Турчинов і Яценюк закликали Тимошенко припинити голодування. Ситуація програшна, і їй зараз дають можливість не заморити себе до смерті і зберегти обличчя. Гадаю, вона прислухається до цих закликів.

Чи не єдина реальна позитивна перспектива, яку я зараз бачу перед опозицією - виграти вибори мера Києва. Але якщо, окремо від посади мера, посада голови КМДА залишиться за Поповим чи іншим регіоналом - то це мало що дасть. Майдан-2015, наприклад, організувати не дадуть.

Коротше, поки об’єднана опозиція не зробить щось таке, щоб народ знову повірив політикам - нічого не буде.


ВІДЕО: активісти зробили аудіопропаганду для міліції. Це доволі дотепна пародія на міліцейські оголошення у гучномовець, що лунали під час минулої акції 6 листопада. Шкода, записала не повністю.
ФОТО ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=10836
Tags: вибори, опозиція
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments