Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Юлина гра

Добиваючись одноосібної влади, Тимошенко і не збиралася дотримуватись угоди, укладеної з Ющенком перед виборами – про новий закон про Кабмін, який поверне Президенту його повноваження. Вона затягувала розгляд цього законопроекту і вела таємні перемовини з «регіонами» про ще більше позбавлення Ющенка повноважень шляхом змін до Конституції.

Її плани. Одне з двох: або вивести Ющенка з гри, продати стратегічні об’єкти, гроші роздати пенсіонерам, спровокувати дострокові парламентські вибори і виграти їх з великою перевагою, можливо, навіть з конституційною більшістю – поки гроші для пенсіонерів не скінчилися. Хто в такому разі буде президентом, її мало турбує. Владу вона вже не віддасть нікому.
Або, якщо не вийде, Ющенко її звільняє, відповідальність за розвал економіки несе не вона, а Президент і призначений ним прем’єр-міністр, і тоді у неї, «постраждалої за народ», з’являються великі шанси виграти найближчі президентські вибори.

Юля має здогадуватись, що Ющенко не настільки толерантний і політкоректний, як прикидається, – отже, цього їй не подарує. Тим не менш вона пішла у безоглядну атаку. Бо економіка таки падає. Але Президент її не вижене – аж поки вона повністю себе не скомпрометує.

Найгірше для держави буде, якщо Тимошенко з відчаю, а Янукович з простоти душевної таки домовляться між собою змінити Конституцію і позбавити Ющенка повноважень. Тому що коаліцію вони все одно ніколи не утворять, а країну порвуть. На радість Путіну.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/67300.html
Tags: тимошенко, ющенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments