Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

215 і 223

З відстані, але майже в реальному часі стежу за тим, як де-факто мер Києва Галина Герега намагається вкрасти у свободівця Андрія Іллєнка перемогу по мажоритарці у 215-му виборчому окрузі. Найсвіжіші оновлення ставлю на Фейсбук, дещо кидатиму й сюди.

Пише Андрій Іллєнко: "БЛИСКАВКА! Герега краде в мене перемогу! Протокол з дільниці 244 був вирішальним. На ньому я набрав 539, а Герега 428 - підтвердження на фото! Але в останній момент з'явився "уточнений протокол", в якому все навпаки - Герега 539, Іллєнко - 428!!! Підтвердження фальсифікації в мене на руках! Зараз всі всі всі - в 215 ОВК (Маяковського 29)! Ми переможемо і посадимо цих шулерів! Герега, схаменися! Поки не пізно! Ми перемогу не віддамо! Це війна".

Пряма відеотрансляція подій в ОВК на 215 окрузі:
http://www.ustream.tv/channel/lb-ua-test

Пише Юрій Андреєв: "Я під Деснянською адміністрацєю, 215 ОВК. Перекрили всі входи й виходи. Не випускаємо втікачів, які викрали останній сфальсифікований протокол. Стоять 2 автобуси "Беркуту". Нас тут близько двох сотень, люди продовжують підходити. Всередині адміністрації постійно якісь незрозумілі рухи. Детальну інформацію дізнатись не можу. Із Зоряном Шкіряком, який перебуває всередині будівлі,
зв'язок відсутній. Прямо зараз беркутівці одягають каски, готуються до силового сценарію. ТЕРМІНОВО, хто може, їдьте сюди, оповістіть ЗМІ! Тільки що під'хала швидка допомога, забігли всередину...
Приїхав Тягнибок. Зараз має відбуватися перерахунок голосів останніх трьох дільниць. Всередині перебуває нардеп Яворівський та Зорян Шкіряк. Беркут залишив будівлю і стоїть поруч. Кількість людей, що прийшли підтримати правду, збільшується. Чекаємо на результат..."

20:47. З під ОВК округу 215, де триває протистояння Іллєнко-Герега, повідомляє пан Велеслав. У ці хвилини відбувається сутичка між журналістами, зокрема, представниками телеканалів, і "Беркутом", який не хоче пропускати журналістів всередину. Судячи з того, що мені було чутно у слухавку, сутичка зараз буде масштабна.

20:55. Перерахунок закінчено, переміг Іллєнко! Принаймні, я чула, як він це оголосив - що результат перерахунку, якого свободівці змогли добитися, співпав з першим, несфальшованим протоколом, оприлюдненим Іллєнком. Ще сказав, що надійшла інфа, що з усіх супермаркетів "Епіцентр", які належать Герезі, знімають охорону і шлють на ОВК, начебто, вони мають знищувати протоколи.
Зараз, наскільки я зрозуміла, починається засідання ОВК.

Вікторія Омельченко: "Рахують ще одну дільницю".

21:00. Повідомляє Велеслав. Журналістів всередину так і не пустив "Беркут". Зараз, вочевидь, буде друга спроба прориву. З вулиці каменюкою чи палкою хтось уже розбив скло на першому поверсі, зараз, можливо, спробують через це розбите вікно пролізти.

21:15. Журналістів впустили всередину. Кажуть, "беркути" повідривали з них усі бейджики.

21:35. Іллєнко представив жінку, члена ОВК, її звати Алла Неділько, яка зберегла уточнений протокол - сфальшований, де результати Іллєнка і Гереги були поміняні місцями. Маючий такий доказ, можна буде подавати в суд. Всі їй аплодують. Жінка демонструє на камеру цей сфальшований протокол, а Іллєнко - справжній. Всі скандують "Ганьба!" і дякують мужній жінці.

21:38. Іллєнко закликає Герегу припинити втоптувати саму себе в багно, припинити фальшування і визнати свій програш, інакше на неї чекає кримінальна відповідальність.

21:40. Повідомляє Велеслав. До людей на вулиці вийшов Тягнибок, сказав, що ситуація у 215 виправляється на користь Іллєнка, і Тягнибок зараз їде на 223 округ, де Левченко змагається з Пилипишиним, там великі фальсифікації, і є інфа, що Пилипишин вже привіз братків.
Тягнибок також сказав, що були погрози фізичної розправи на адресу голови ОВК 215-го округу і членів його родини.

З 223-го (Левченко - Пилипишин) повідомляють, що туди стягнувся "Беркут" і біля 30 "братків" Пилипишина.

21:50. На 215-му для повного підрахунку не вистачає уточненого протоколу ще з однієї дільниці.

Всіх, у кого є змога, свободівці кличуть їхати на 223-й (Щербакова, 49, навпроти кінотеатру "Нивки"), запобігти фальсифікаціям з боку Пилипишина.

22:08. Андрій Іллєнко охриплим голосом звертається до людей: "215-й - модель всієї країни: хто переможе - ідея і позиція чи бабло і фальсифікації". Каже, що ми перемагаємо, просить не піддаватися на провокації і не кидатись на "Беркут", інакше вибори можуть оголосити недійсними. Закликає пройти представників ЗМІ, а міліцію - пропустити їх.

22:11. Андрій Іллєнко: "Буду казати відверто: вони обісралися! Бо думали внагляк все сфальшувати, а в них не вийшло. Я киянин, і мені соромно, що така людина, як Герега, виконує обов’язки мера Києва. Галино Герего! Ви програли. Зміріться з цим, визнайте поразку і припиніть цю клоунаду".

Повідомляє пан Велеслав. Щойно біля ОВК 215-го був неприємний інцидент з Княжицьким, директором каналу TVi. За словами Велеслава, Княжицький сідав у свою машину, щоб кудись поїхати, а комусь із людей здалося, що це вивозять протоколи. Вони погналися за Княжицьким, і його охоронець, який виявився діючим працівником міліції, погрожував людям пістолетом. Добре, каже Велеслав, що вчасно розібралися.

1:40. Повідомляє Велеслав, який все ще знаходиться біля ОВК 215-го. До службового входу у будівлю Деснянської РДА, де знаходиться ОВК, підійшли від 200 до 300 чоловіків молодого і середнього віку. Велеслав підозрює, що це "герегівці".

Тим часом в ОВК 223-го округу (Левченко-Пилипишин) час від часу спалахують бійки між свободівцями і "братками" Пилипишина. Беркут нібито вже поїхав.

2:15. Повідомляє Велеслав. "Герегівці" після кількох спроб психологічного тиску (загрозливого скорочення дистанції між ними і свободівцями) пішли геть від службового входу ОВК 215. Як розповів "перебіжчик" з їхнього табору, усі вони - працівники "Епіцентрів". У них робоча зміна до 22:00, і після закінчення зміни їх з усіх шести "Епіцентрів" зігнали під ОВК.

2:30. Новини з округу 223 (Левченко-Пилипишин). Відрив Пилипишина від Левченка скоротився до 190 голосів. Це за даними ЦВК.
Свободівці ж стверджують, що Левченко переміг Пилипишина з відривом приблизно у 900 голосів, решта - фальсифікації.

Міліція нікого не впускає і не випускає. Навколо повно пилипишинських "братків".
Спостерігачі від Пилипишина, зовні схожі на братків, прийшли на дільницю, де перема
гає Левченко, сказали, що вони юристи, і почали пхати протоколи про порушення. Вони хочуть, щоб вибори визнали недійсними.

ОВК охороняють звичайні менти, "беркути" не вилазять з автобусів - вочевидь, щоб, не дай Боже, не затримати жодного братка.
Люди підвозять свободівцям гарячу їжу і теплі речі.

Наразі оброблено 58% бюлетенів. До ранку з підрахунком явно не впораються, так що на ранок потрібна буде друга зміна групи підтримки.
(Інфа з місця подій телефоном від Ганни Сінькової).

3:40. Велеслав: "У нас тут, схоже, дубль 2". Під ОВК 215-го знову з’їхалися хлопчики Гереги. Але цього разу їх менше - чоловік 35-40.
Tags: вибори, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments