Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Апеляційний суд трохи зменшив покарання Костю Зацарному за повішену "суддю"Повернулася щойно з апеляційного суду Київської області, де розглядалася скарга Костянтина Зацарного на рішення Броварського суду, який засудив його до 60 годин громадських робіт за статтями 173 "Дрібне хуліганство" і 185 "Злісна непокора працівникам міліції". Йдеться про акцію під Броварським судом, коли Кость Зацарний у балахоні ката вішав опудало продажної судді.

Скаргу роглядав суддя В.Р.Шроль, адвокатом Зацарного був Іван Макар. Крім судді, підсудного, адвоката і мене, у залі був присутній судовий розпорядник Олександр Іщук, який невідомо чому заборонив мені... конспектувати номери статей і т.п. у мобілку, хоча я чітко показала йому, що лише набираю текст. Суддя на початку засідання попередив мене, щоб я не робила не тільки фото- чи відео, але й аудіозапису (останнє дуже дивно). Я й не робила. Але навіть конспектувати не дали, сказали сховати мобілку або залишити приміщення. Це тим більше дивно, адже якби я схотіла записати аудіо - хіба не могла б зробити це приховано, з кишені?

Кость Зацарний стверджував, що акція була законною і заздалегідь оголошеною, що він не матюкався (міліціянти за традицією написали це у протоколі) і що ніяк не міг чинити опору працівникам міліції, оскільки йому одразу ж заламали руки, вивихнувши плече, і вдягли кайданки. Єдине, що робив і що визнає Зацарний - це намагався втекти.
Він пропонував суду переглянути відеозапис, на якому все чітко видно, але суддя сказав, що при розгляді адміністративних справ відео не є доказом.

Усе це чиста правда, я свідок. Але суддя не став слухати свідків (під дверима чекали ще пані Валентина і Тетяна Близнюк), пояснивши, що на стадії апеляційного розгляду свідків не заслуховують. Він розпитував Зацарного, що таке "флешмоб", про який було вказано у заявці (пан Кость пояснив, що це театралізоване дійство - повішення опудала), і хто відірвав у міліціонера погон (цього Зацарний не знав).

В результаті, повернувшись із нарадчої кімнати, суддя зняв із Зацарного звинувачення в опорі працівникам міліції, але залишив - у хуліганстві (у чому саме полягало хуліганство - не пояснив), і залишив Зацарному покарання - 40 годин громадських робіт замість 60-и.

Отакі в нас справи. Зверніть увагу на сумочку пані Валентини (крайня зліва, фото збільшується по кліку).
Tags: суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments