Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

112 народних депутатів І–ІІ скликань – за Сидора Кізіна

Перепост в рамках підтримки виборчої кампанії мого адвоката і просто прекрасної людини - Сидора Кізіна.

112 народних депутатів України І і ІІ скликань, яких можна віднести до числа батьків-засновників Української держави, нещодавно організували Народну раду. Саме завдяки цим людям 1990 року було ухвалено Декларацію про державний суверенітет України, а 1991 року – Акт проголошення незалежності України.

"Ми більше не можемо спокійно споглядати аморальні процеси в Україні і створили об'єднання "Народна Рада", аби брати активну участь у суспільно-політичному житті країни.

Ми будемо протистояти масштабному одуренню українців "грошовими мішками", під якими прапорами б вони не ховалися.

У даний час найбільшу загрозу для Української нації та держави становлять олігархи й офшорний характер української економіки.

Аби кардинально змінити ситуацію в Україні, слід усунути від влади найбільшу олігархічну силу – Партію регіонів та їхній антинародний режим.

Усі разом як відповідальні громадяни мусимо нарешті перестати обирати зло, навіть якщо воно "найменше".

Ми закликаємо вас, жителів Житомирщини, 28 жовтня цього року віддати свій голос за Сидора Кізіна – чесну, моральну і самовіддану людину, гідну носити звання народного депутата України".

Народні депутати І і ІІ скликань:

Степан Хмара, Іван Заєць, Дмитро Чобіт, Ярослав Кендзьор, В'ячеслав Білоус, Тарас Процев'ят, Тарас Кияк, Михайло Швайка, Яків Зайко, Олесь Шевченко та інші.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"
Tags: вибори, кізін
Subscribe

 • Сьогоднішній день - історична віха

  Сьогодні великий день. Не тому, що були прийняті конкретні антикомуністичні закони і визнані - нарешті, на 24-му році незалежності! - ті, хто воювали…

 • И причем здесь Майдан?

  ДО ЧОГО ТУТ МАЙДАН? (В КОНЦЕ БУДЕТ ТО ЖЕ САМОЕ ПО-РУССКИ) Простий аргумент для тих опонентів, які ще не розучилися мислити, але чомусь…

 • КАР... КАР... КАРАТЕЛІ!

  Відомо, що активні мислеформи мають звичку втілюватись у реальність. Про озброєних бойовиків з Правого сектора, які хазяйнують на Донбасі,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments