Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про викрадення у Києві російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва

Винна ця людина у чомусь чи ні - не наша справа. Це справа Росії.
Якщо ми, громадяни України, співчуваємо йому та іншим російським опозиціонерам - можемо висловити солідарність і обурення їхнім переслідуванням у своїх соцмережах чи на пікеті біля посольства РФ.

Але все це - якби його затримали у Москві, а не в Києві. А якщо в Києві, то це плювок нам в обличчя, ким би той Развозжаєв не був - хоч бм й новітнім Бен Ладеном.

Головне - затримали у п’ятницю, але досі не відомо, хто це зробив. Українські спецслужби чи російські?

Якщо українські - то це повна і брутальна зневага законів. Я розумію, що закони у нас - це папірці, на які мало хто зважає, але цього разу навіть вигляду законності не дотримались. Наскільки я розумію, за законом Развозжаєва мали право затримати, якщо підозрюють у чомусь, але після цього у нього є повне право писати скарги і прохання про надання йому притулку, і ці подання мають розглядатися у встановлений законом термін, і лише після цього, в разі негативного рішення, його можна екстрадувати до Росії.

Якщо ж це зробили російські спецслужби - отак просто, "по нахалкє", справедливо розрахувавши, що Янукович напередодні перемовин із Путіним про газ "возбухати" не буде - то Янукович з цього часу опущений. І наша держава разом з ним, на жаль, теж.

Це доволі розповсюджена у світі практика - коли іноземні спецслужби виловлюють когось на території інших держав - але держава, яка себе поважає, хоча б ноту протесту після цього надіслати повинна. Але яка ж може бути самоповага у...? (лайливі слова додумаєте самі).
Tags: опозиція, росія, спасибі мешканцям донбасу
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments

Recent Posts from This Journal