Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Андрій ІЛЛЄНКО: «Дуже хочеться втерти носа отим, які думають, що все і всіх можна купити»

АНДРІЙ ІЛЛЄНКО: «ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ВТЕРТИ НОСА ОТИМ, ЯКІ ДУМАЮТЬ, ЩО ВСЕ І ВСІХ МОЖНА КУПИТИ"

Голова Київської «Свободи» Андрій Іллєнко, незважаючи на молодість, вже давно став серйозним і досвідченим політиком, який навіть зовні виглядає і тримається настільки солідно, що після кількох років знайомства хочеться перейти з ним на «ви» :). Однак це жодною мірою не означає якоїсь зарозумілості з його боку: Андрій присягається, що завжди був і назавжди залишиться у вуличній політиці, і якщо стане нардепом - «барикадуватися» на Печерських пагорбах не буде.

Зараз Андрій Іллєнко – один із двох «свободівців», які, ставши єдиними кандидатами від Об’єднаної опозиції, балотуються у Києві на мажоритарних округах. Основним конкурентом Андрія Іллєнка є Галина Герега – виконуюча обов’язки мера Києва і надзвичайно заможна людина. На що можна розраховувати, маючи такого фінансово потужного опонента? Чи готовий взагалі Київ голосувати за кадидата-націоналіста? До яких технологій вдається влада, щоб очорнити своїх опонентів? Про це, а також багато про що інше ми й вирішили поговорити з Андрієм Іллєнком.- Перш за все, чому такий відомий і впливовий партійний діяч, як ти, вирішив не балотуватися за списками, а йти по мажоритарці? Це було особисте чи партійне рішення?

- Це було і партійне, і моє рішення. Тому що партія не могла всіх відомих і «розкручених» діячів ставити тільки в партійний список. У нас була квота – 35 мажоритарних округів – в рамках розподілу з «Батьківщиною» й іншими партіями, які увійшли до ОО «Батьківщина». Відповідно, нам цю квоту треба було заповнювати. І ми спеціально поставили на мажоритарні округи сильних кандидатів, щоб ніхто потім не міг нам сказати, що ми «злили» мажоритарку.

Мені здається, що це логічно, коли керівник організації йде саме по мажоритарному округу. Тому що в партійні списки, в першу чергу, мають іти люди, які зайняті безпосередньо роботою в центральному штабі і не можуть фізично займатися мажоритарним округом. А також це люди, які є обличчями партії, але у них немає певного організаційного ресурсу, вони не очолюють організації, щоб самостійно провести мажоритарну кампанію.

Це не було одностороннє рішення, це була пропозиція, на яку я пристав. Я розумію, що боротися на мажоритарному окрузі дуже важко, але я в політику не йшов за легкими перемогами. Я йшов, щоб боротися на найтяжчих ділянках фронту, і отримую від цього задоволення.

ДаліCollapse )
Tags: вибори, свобода, іллєнко, інтерв’ю
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments