Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Знову фальшиві листівки проти Кізіна

Насправді, такі листівки, абсолютно однотипні, влада зараз розповсюджує практично проти всіх опозиційних кандидатів, по всій Україні. Варто було б комусь зібрати колекцію цією "чорнухи". Через багато років тим, хто в темі, буде цікаво і смішно її переглянути. А зараз, поки що, воно не дуже смішно. Бо хтось та повірить...

Повідомляє прес-служба Житомирської "Свободи":

"Днями на території виборчого округу №67 були виявлені листівки без вихідних даних, направлені на дискредитацію кандидата у депутати від опозиції Сидора Кізіна. Кольорові листівки на дорогому папері вартістю в сотні тисяч гривень містять фальшиві звернення від імені Юлії Тимошенко, а також заклик до ветеранів не голосувати за Сидора Кізіна.

Житомирська обласна організація ВО “Свобода” повідомляє, що у зв’язку з цим вже подані заяви в Житомирський, Любарський, Романівський райвідділи міліції з вимогами притягнути до відповідальності осіб, що виготовили та розповсюдили ці листівки.

Раніше подібні кольорові листівки на дорогому папері без вихідних даних вже поширювалися на окрузі із звинуваченнями на адресу Сидора Кізіна, де його виставляли злочинцем, що має арсенал зброї та грабує банки. Пізніше такі ж дорогі листівки були виявлені із звинуваченнями ніби-то від імені кандидата Боровської.

Прикро, що люди, які здатні на такі вчинки, підкупом і роздачею пайків нині намагаються прорватися до вищого представницького органу країни.

Переконані, що дорогі політтехнологи та шалені кошти, викинуті на брудну кампанію, не допоможуть кандидату- "господарнику", справжнє обличчя якого вже побачили мешканці округу.

Нагадаємо, що Сидір Кізін є єдиним кандидатом у народні депутати від ВО “Свобода” і ВО “Батьківщина” в окрузі №67. 12 вересня голова ради об'єднаної опозиції ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк під час багатотисячного мітингу у Житомирі особисто представив Сидора Кізіна як єдиного кандидата від об'єднаних опозиційних сил".

P.S. Чи всі житомиряни пам’ятають, що треба голосувати за Кізіна? :)
Tags: вибори, житомир, кізін
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment