Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Прихована камера. Янукович у багні по вуха

Зараз мене знову піддадуть шаленій критиці, але я не втримаюсь: браво, Юлія Тимошенко! Це не жінка - це диявол.
Кажуть, що жінці, яка грає у чоловічі ігри, треба мати чоловічий розум. Так ось, у Юлі не чоловічий розум, а стовідсотково жіночий. Але який!... М-м-м...

Як елегантно вона "зробила" Януковича! Він наказав викласти в Інтернет зняте прихованими камерами відео з її лікарняної палати, щоб виставити її симулянткою, яка удає з себе хвору, а сама ходить по палаті на шпильках і сидить на стільці, не спираючись на спинку.

А вона у відповідь на весь світ зробила його жалюгідним і огидним збоченцем, який піддивляється у шпарину за оголеною беззахисною жінкою. І що таке ті її нещасні шпильки порівняно з його вчинком?

Думаєте, я стовідсотково впевнена, що в тих приміщеннях, де вона буває оголеною, справді є камери і що Янукович справді переглядає це відео? Ні, з нього, звісно, станеться... От бачите, навіть я готова у це повірити. Отак і всі - повірять їй, а не йому. Бо на такого можна подумати все. Недарма ж реконструкція Поштової площі у Києві народно-таксистською називається "Будівництво прямого зекопроводу Межигір’я-Банкова".

Хами і боягузи з гіпертрофованим хватальним інстинктом часто бувають ще й сексуальними збоченцями. Чому б Януковичу не піддивлятися за Юлею? Що камери в палаті дійсно є - доведено документально. Чи, може, у нього кришталева репутація високоморальної людини, не здатної на таку підлість? І близько не така репутація. Бо за чиїм розпорядженням, наприклад, в Інтернеті з’явилося відео з палати Тимошенко? Хто без його прямого наказу наважився б на таке?

Ви, Вікторе Федоровичу - за натурою бандит, і дуже добре вмієте залякувати, відбирати, грабувати, а потім награбоване профукувати. Так нащо ж ви полізли у царину інтриг? Це ж не ваше, і навіть ув’язнена Юля вас на цьому полі "робить", як сліпе кошеня :)
Tags: тимошенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 58 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →