Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Олександр Рафальський. Довічне ув’язнення без вини (відео)

Останні кілька місяців я, зокрема, впритул займалася справою киянина Олександра Рафальського, якого 11 років тому звинуватили у вбивстві п’ятьох людей і засудили до довічного позбавлення волі. Разом з Олександром по цій справі засудили трьох його знайомих, один на сьогодні вже помер у тюрмі.

Повивчавши трохи цю справу, я побачила, що у ній кінці з кінцями не сходяться і вона має бути переглянута. Однак добитися цього - простіше на небо залізти.
Всі експертизи стверджують, що підсудні невинні. Єдине, що свідчить проти них - їхні власні "явки з повинною", дані під страшними тортурами. Ці явки підписали всі - крім Олександра Рафальського. Він усе витримав і не зламався. Тому, власне, я й узялася за його справу.

Ми з правозахисником Андрієм Діденком їздили у тюрми до Рафальського і його "подільників", брали інтерв’ю, вивчали матеріали. Наслідком цієї роботи став 15-хвилинний фільм, який і пропоную вашій увазі.Завтра цей фільм буде презентовано на Круглому столі в офісі омбудсмена. Тема круглого столу - «Незворотність покарань в контексті нового КПК». Подробиці про круглий стіл тут:
http://khpg.org/index.php?id=1349788461

Якщо комусь цікаво - з 11:00 до 13:00 буде пряма трансляція круглого столу на сайті ІА "Поряд з вами". Ось тут:
http://www.poryad.com/?page_id=18583
Tags: правозахист
Subscribe

 • УНСОвцям...

  Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років - з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію - тим, що…

 • Локі

  Архівні фото. Унсовські вишколи, 2008-2009 роки. У зеленому береті - Локі (Михайло Жизневський).

 • Сашко Білий :(

  Фото зі сторінки Правого Сектору вконтакті Я не знала Олександра Музичка близько, тому про нього як про людину не писатиму. Безперечно, він умів…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment