Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Стоп НКВД!". Свободівці у Києві пікетували СБУ через затримання в Івано-Франківську (фото, відео)

Сьогодні, 10 жовтня, київські свободівці пікетували СБУ, протестуючи проти вимагаючи припинити провокації і цькування спецслужбами. У такий спосіб вони відреагували на вчорашнє затримання працівниками СБУ в Івано-Франківську голови фракції ВО "Свобода" у міськраді Романа Онуфріїва, депутата міськради від "Свободи", керівника департаменту архітектури та містобудування Олега Гаркота та підприємця Володимира Балагури.

Пікетувальники тримали великий плакат "СТОП НКВД" і менші, рукописні - "Геть ментовський бєспрєдєл!" і "Ні політичним репресіям!". Промовці казали те, що кажуть у таких випадках завжди: що влада вдається до брудних провокацій тому, що боїться, і що наші доблесні силовики добре навчилися боротися з ворогами режиму - тобто, ловити тих, хто не ховається, а караванського кілера не можуть зловити досі. Скандували "Ні політичним репресіям!" і "Стоп НКВД!".

Людей зібралося приблизно стільки ж, скільки завжди збирається на київські акції "Свободи". Але коли я перейшла дорогу, щоб зняти загальний план, один дідусь сказав мені: "Це що ж таке? Більше українців у Києві немає? В такі дні тут повинні бути тисячі".

Tags: сбу, свобода, івано-франківськ
Subscribe

 • Для белорусов, воюющих за Украину. Внизу текст по-русски

  До уваги громадян Республіки Білорусь, які воюють за Україну, та їхніх родичів. На популярному білоруському сайті Tut.by опубліковано новину про…

 • УНСОвцям...

  Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років - з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію - тим, що…

 • Локі

  Архівні фото. Унсовські вишколи, 2008-2009 роки. У зеленому береті - Локі (Михайло Жизневський).

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments