Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Концерт 11 жовтня біля Лук’янівського СІЗО (анонс)Друзі! 14 жовтня 2012 року –- 70-а річниця заснування Української Повстанської Армії. Героїзм наших дідів та прадідів живе в наших серцях і в нашій пам’’яті, надихаючи на боротьбу. Нажаль, і дотепер Україна не є вільною, як і 70 років тому. Нас, націоналістів, переслідують лише за те, що ми любимо Україну, розмовляємо українською мовою, захищаємо своє, рідне. Окупаційна влада намагається знищити український рух опору, залякуючи та ув’язнюючи патріотів.

Але нас не зламати. Україна була, є і буде! І "Революція ще буде"! Наразі сидять хлопці з «Патріоту України», під постійним пресом перебувають "тризубівці", активісти ВО "Свобода" й інших націоналістичних організацій. Та спротив не слабшає, він сильнішає.

Комітет Визволення Політв’’язнів проведе благодійний концерт під стінами Лук’’янівського СІЗО в м. Києві 14 жовтня о 12:00 (вул. Дегтярівська, 13). Цей концерт присвячується сучасним повстанцям, які ув’язнені за волю України по всій країні, і всім борцям, які в різні часи вели боротьбу за визволення нашого народу.

Запрошуємо всіх українців прийти на Покрову під "Лук’янівку" і підтримати героїв-повстанців нашого часу. Наразі у Лук’янянівському СІЗО караються за Українську справу - Сергій Бевз (Сполох), Володимир Шпара (Гуманіст) з "Патріоту України" і Віталій Грузинов (Ведмідь) з УНСО.

Для наших хлопців заспівають гурт "Вій", Тарас Компанійченко та інші українські співаки.
Слава Україні! Слава героям, які не здаються! Слава Національній Революції!

Координатор КВП Микола Коханівський (097)496-45-04
Tags: анонси, концерти, політв’язні
Subscribe

 • Для белорусов, воюющих за Украину. Внизу текст по-русски

  До уваги громадян Республіки Білорусь, які воюють за Україну, та їхніх родичів. На популярному білоруському сайті Tut.by опубліковано новину про…

 • УНСОвцям...

  Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років - з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію - тим, що…

 • Локі

  Архівні фото. Унсовські вишколи, 2008-2009 роки. У зеленому береті - Локі (Михайло Жизневський).

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments