Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звернення до Об’єднаної опозиції з проханням підтримати на виборах політв’язня Ігоря Мосійчука

Лідеру Об’єднаної опозиції, політв’язню
Юлії Тимошенко

Очільнику Всеукраїнського об’єднання "ЗА Батьківщину"
Арсенію Яценюку

Голові Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Олегу Тягнибоку


ЗВЕРНЕННЯ

Комітет Визволення Політв’язнів звертається до Об’єднаної Опозиції з пропозицією підтримати політв’язня Ігоря Мосійчука, кандидата в народні депутати від Конгресу Українських Націоналістів по 94-му одномандатному виборчому округу як єдиного кандидата від опозиції на цьому окрузі.

Ми наголошуємо, що це сьогодні єдиний в Україні політв’язень, який став кандидатом в народні депутати по мажоритарному округу.

Ігор Мосійчук український журналіст, громадський діяч, головний редактор газети «Вечірній Васильків», один з лідерів Соціал-національної асамблеї, депутат Васильківської міської ради, голова постійної депутатської комісії Васильківської міської Ради з регламенту депутатської етики, законності, правопорядку та контролю за виконанням рішень Васильківської міської ради, а нині політв’язень у цинічно сфабрикованій справі так званих «васильківських терористів».

Визначити Ігоря Мосійчука єдиним кандидатом від Об’єднаної Опозиції – це не лише допомогти політв’язню Ігорю Мосійчуку вийти на свободу і повернути родині чоловіка і батька. Це рішення дає можливість повернути виборцям їхнього справді народного обранця. Адже васильківчани в 2010 році під час виборів депутатів місцевих рад обрали Ігоря Мосійчука депутатом Васильківської міської ради по 20-му одномандатному виборчому округу.

Об’єднана опозиція неодноразово декларувала підтримку українських політв’язнів та прагнення до їхнього звільнення. Вважаємо, що підтримка політв’язня як єдиного кандидата від опозиції означатиме підтримку всіх українських політв’язнів.

Закликаємо Об’єднану Опозицію прийняти мудре й шляхетне рішення і підтримати вірного бійця за волю України Ігоря Мосійчука.

Свободу політв’язням!
Слава Україні!


Організація Українських Націоналістів
Всеукраїнське товариство «Меморіал» імені Василя Стуса
Конгрес Українських Націоналістів
Об’єднання Українських Націоналістів (Державників) ОУН (д)
ВО Тризуб імені Степана Бандери
Соціал–Національна Асамблея
ГО «Патріот України»
КУПР
ГО «Порядок і достаток»
Tags: васильківські терористи, вибори
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments