Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ганну Сінькову не посадили! (ФОТО)

Сьогодні, 4 жовтня, суддя Родіон Кіреєв засудив Ганну Сінькову (Лисицю) за яєчню на Вічному вогні до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки. (Хух...).

Ганна Донець, яка у повній мірі визнала свою "провину" і активно співпрацювала зі слідством, звільнена від кримінальної відповідальності і передана на поруки трудового колективу.

У коментарі журналістам прокурор повідомив, що збирається подавати апеляцію на рішення суду і вимагати для Ганни Сінькової більш суворого покарання. Нагадаємо, він просив для неї три роки позбавлення волі без випробувального терміну. У свою чергу, Ганна Сінькова теж має намір подавати апеляцію. Зокрема, вона обурена тим, що їй присудили сплатити біля 3600 грн. за проведені експертизи (внаслідок яких геть зіпсувався її ноутбук).



Коментар редакції ІА "Поряд з вами". Деякий час тому ми звернулися до Державного архіву міста Києва з проханням надати копії документів по будівництву Парка слави для з'ясування, чи є могила на місці Вічного вогню. У відповідь ми отримали безліч документів, серед яких доволі детально розписано поховання відомих діячів. Але саме про могилу під стелою не йдеться. Навіть в документах від 1957 року, коли будувався парк, немає жодного висловлювання про існуючу могилу.

Детальніше – в статті Про поховання у Парку Слави і «наругу над могилою»
.

Отже, згідно наданих Київським архівом документів, термін "Могила невідомого солдата" з'явився лише в 1965 році, тобто, через 7 років після відкриття парку. Причому немає жодного документу, який би вказував на додаткове урочисте поховання після відкриття парку Слави.  З цього можна зробити висновки, що термін "Могила невідомого солдата", яка нібито розташована під стелою в цьому парку є лише символом радянських часів.


Більше фото на Bilozerska.info >>>
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments