Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Останнє слово в суді Ганни Сінькової. Завтра вирок! (фото, відео)

Сьогодні ввечері Ганна Сінькова і Ганна Донець, підсудні у справі яєчні на Вічному вогні, яких звинувачують за статтею "Наруга над могилою", виголосили в суді своє останнє слово.

Ганна Сінькова ні про що не шкодує і наголошує на тому, що її акція була приверненням уваги суспільства до наруги держави над ветеранами, які живуть і помирають у страшенних злиднях. Ганна Донець, навпаки, заявила, що шкодує про свій вчинок, що на той момент вона не усвідомлювала, що робить, і просить звільнити її від відповідальності на поруки трудового колективу.

Завтра, о 10:00 - вирок. Прокурор просить для Ганни Донець 1 рік обмеження волі, а Ганни Сінькової 3 роки позбавлення волі з взяттям під варту в залі суду.
Закликаю усіх прийти і підтримати Ганну Сінькову.
Печерський суд (Гайцана, 4).

Виступ Ганни Сінькової в суді, знятий і викладений в Інтернет одним із присутніх. До того, як увімкнувся запис, Ганна встигла сказати: "Ваша честь, шановні присутні! У той час, як мене звинувачують нібито в нарузі над могилою, у нас відбувається наруга і над померлими, і над живими, і над ненародженими. Свій попередній виступ я хочу доповнити фактами. Факт в тому, що живі ветерани..." (далі дивимось відео)Tags: політв’язні, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments