Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Херсонщині до 80-річної Наталі Петрівни через відеозвернення проти Януковича навідалась міліція

У селищі Каланчак Херсонської області 2 жовтня до 80-річної Короліцької Наталі Петрівни, яка кілька днів тому поширювала листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів, на авто "Октавія" сірого кольору навідався місцевий начальник міліції Яриш Ігор Павлович разом з міліціонером Сорокіним Олександром Васильовичем. Про це повідомляє інформаційне агентство "Поряд з вами" з посиланням на онучку Короліцкої, громадську активістку Юлію Смірнову.

Міліціонери розповідали бабусі, що розповсюджувати листівки не можна. У розмові вони промовилися що отримали дзвінок про поширення листівок нібито безпосередньо від київського управління Служби безпеки України. Проте, на щастя, до бабусі прийшов онук, і міліціонери поспішно сіли в машину і поїхали, повідомивши, що зараз приїде дільничний.

Пізніше, на автомобілі "Жигулі" жовтого кольору з номерами КА 0092 ХО приїхало ще двоє міліціонерів: дільничний села Парижська Комуна Каланчацького району Оганісян Артем Самвелович та дільничний району "Партизан" селища Каланчак, де проживає бабуся, Гайдамака Сергій Павлович. Вони увірвались в двір і почали наполегливо розпитувати 80-ти річну жінку. Питали хто знімав роздачу листівок на відео і змушували підпіписати папірець, на якому написали власноруч "йшов чоловік, дав листівку і зняв мене на камеру". Бабуся нічого не підписала.Читати далі >>>
Tags: бєспрєдєл, менти, херсон
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments