Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! 4 жовтня - суд над захисницями Запорожця Г.Сіньковою, Т.Близнюк та Я.ПугачовоюДрузі! В четвер, 04.10.2012 о 10.00 за адресою м.Бориспіль, вул. Київський шлях, 72, кімн. 11 відбудеться перший розгляд справи Ярослави Пугачової, Тетяни Близнюк і Ганни Сінькової з приводу подій під час суду над Віталієм Запорожцем 30 травня 2012 року. Прохання до всіх прийти і підтримати наших сміливих дівчат.

Також іще одне прохання до юристів. Комітету визволення політв’язнів вже катастрофічно не вистачає захисників (зокрема, і по цій справі), які б на громадських засадах захищали активістів. Це прохання не лише до ідейних юристів, а також і до всіх опозиційних партій допомагати активістам у захисті. Бо якщо так піде далі, незабаром у опозиції може не залишитись активістів.

Координатор КВП Микола Коханівський
моб. 0974964504

Нагадаю: 30 травня цього року Ганна і Ярослава ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ у судовому засіданні над Віталієм Запорожцем, коли суддя Міхієнкова відмовилася викликати у суд свідків захисту, залізли на суддівський стіл і скандували "Свободу Віталію Запорожцю!" і "Запорожець герой!", а Тетяна сіла на місце судді, заявивши, що не визнає такі судилища, і що правосуддя відтепер має чинити народ. Дівчат звинувачують за статтею 296 ч.2 ККУ "Групове хуліганство".
Tags: братство святого луки, бровари, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments