Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Брудні виборчі ігри.Опозиційних агітаторів у Броварах затримали і звинуватили в...агітації за ПР (!)

У місті Бровари депутат місцевої ради від "Сильної України" Тигіпка (входить зараз до Партії регіонів) Павло Різаненко, який нині балотується до Верховної Ради як мажоритарник від партії "Удар", разом з підлеглими йому молодиками, за підтримки місцевої міліції, затримав двох помічників опозиційного кандидата у депутати Дмитра Ратнікова - Олега Покляцького та Івана Юру та звинуватив їх... в агітації за Партію регіонів!

Все це мені мені щойно повідомив телефоном голова ГО "Порядок і достаток" О.Місюра, а йому телефоном повідомив із міліцейського відділку затриманий О.Покляцький.

Олег Покляцький та Іван Юра за дорученням свого шефа Дмитра Ратнікова, який є зараз депутатом Київської обласної ради та балотується до ВР від Європейської партії, яка входить до Об’єднаної опозиції, збирали накази виборців кандидату - що він має зробити для округа. Раптом до під’їзду житлового будинку, де активісти проводили опитування, прибули кілька кремезних молодиків та заблокували їх у під’їзді. Молодики викликали міліцію та зажадали затримання активістів. У міліції вони пояснили, що О.Покляцький та І.Юра ходили по квартирах та агітували за Партію регіонів!

У міліції члени команди Павла Різаненка почали плутано пояснювати, що нібито активісти порушували громадський порядок, висловлювалися нецензурно тощо.

На даний момент (29 вересня, 23:10) Покляцький і Юра знаходяться у Броварському райвідділі міліції.

UPD. Надійшла уточнена інформація від Олега Покляцького:

- У місті Бровари, 97-й округ, вийшла спланована провокація проти кандидата Дмитра Ратнікова, яку вчилили помічники кандидата Павла Різаненка. Вони фізично перешкоджали збору соціальних доручень мешканців м.Бровари до кандидата Ратнікова. Як з’ясувалося, організаторами цієї акції були Семутін та Коробчинський - прихильники і помічники Різаненка. Роман Семутін приїхав з бійцями спортивної статури, і вони почали чинити самосуд, заштовхавши нас у під’їзд. Вимагали документи, вели несанкціоновану зйомку, незважаючи на те, що ми були проти, влаштували нам допит, погрожували. Семутін заявив, що Ратніков є кандидатом від регіонів, 37-й в списку, і що ми агітуємо за Партію регіонів, що не відповідає дійсності. (Ще перед цим про Ратнікова випустили брехливу листівку, в якій повідомлялося, що він нібито від Регіонів). І почав це розповідати людям, які зібралися. І лише наряд міліції, який був викликаний мешканцями з іншого приводу і опинився поруч, припинив їхні незаконні дії.

Після цього Семутін і Коробчинський запросили свою активістку із сусіднього під’їзду Ірину Веремчук, яка почала давати свідчення, що ми нібито хуліганили на вулиці, хоча її на місці події навіть не було. Ця пані друкується у виданні "Громадський Захист", яке належить Павлу Різаненку, тому кажу, що вона їхня активістка.

Коли прибув наряд міліції, двоє "спортсменів" від нього втекли. Для того, щоб не було конфлікту і самосуду, ми двоє поїхали з нарядом міліції. З нас зняли покази, посміялися і відправили додому. Якби не ці сержант і прапорщик, що раптом вийшли з ліфту, нам ще довелося б від тих відбиватися.

UPD. Прочитавши цей матеріал, до нас зателефонував координатор Комітету визволення політв’язнів Микола Коханівський, який теж балотується у Броварах, і заявив, що хоче дати спростування. На його думку, кандидат Павло Різаненко, хоча й є опонентом Коханівського на окрузі, є опозиціонером, а Дмитро Ратніков - це "запасний" кандидат від Партії регіонів, на той випадок, якщо не пройде "офіційний" кандидат від ПР Федоренко. "Пан Покляцький, м’яко кажучи, перебільшує або не знає справжній розклад у Броварах - каже М.Коханівський. - Дмитро Ратніков півтора року перед виборами був приписаний до фракції ПР в облраді. Він хотів вступити до КОД Броварщини, а ми спитали його: "Чого ж ти тоді у фракції регіонів?". Ми утворили цей КОД без нього, і схоже, що він справді є технічним кандидатом від Партії регіонів. Якщо не проходить Федоренко, саме Ратніков буде представляти регіоналів".

ІА "Поряд з вами"
http://www.poryad.com/?p=18470
Tags: бровари, бєспрєдєл, вибори
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments